FAME MMA 6 STREAM ONLINE NA ŻYWO FAME MMA 6 STREAM LIVE w INTERNECIE z gali FAME MMA 6 TRANSMISJA NA ŻYWO

2020-03-28 19:54 CH
FAME MMA 6 LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO
Autor: Instagram FAME MMA FAME MMA 6 LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO

FAME MMA 6 STREAM ONLINE NA ŻYWO z gali FAME MMA 6 LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie oglądać galę FAME MMA 6 TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO. Nie bez problemów, ale jednak gala FAME MMA 6 odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie! W zamkniętym studiu telewizyjnym kibice zobaczą osiem pojedynków popularnych celebrytów i postaci znanych ze świata internetu. W walce wieczoru zmierzą się Marta "Linkimaster" Linkiewicz z "Zusje", a wcześniej do ringu wejdą także Wojtek Gola, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, Marcin "Rafonix" Krasucki czy Marcin Najman! Gdzie obejrzeć FAME MMA 6 LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO z FAME MMA 6 ONLINE NA ŻYWO STREAM w INTERNECIE.

FAME MMA 6 STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Czy gala FAME MMA 6 się odbędzie? To pytanie zadają sobie fani tej federacji i walk internetowych celebrytów. Najpierw galę przeniesiono, bo zarządca hali cofnął zgodę. Teraz pojawiły się nowe problemy. Jak donosi "Super Expressowi" Krzysztof Rozpara, współwłaściciel FAME MMA, jego zdaniem policja chciała zablokować organizatorów w... hotelu w Katowicach. - Trudno powiedzieć, czy już mamy kłopoty, czy one za chwilę będą. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Pod hotelem mamy takie ilości policji, że ostatni raz widziałem takie przy okazji rozpędzania demonstracji przy upadku poprzedniego ustroju - powiedział nam na gorąco Krzysztof Rozpara. Współwłaściciel FAME MMA bał się, że policja będzie próbowała zablokować galę przez... blokowanie jej organizatorów. To samo opowiadali zawodnicy. "Robi się gorąco. Pod hotel, gdzie przebywają zawodnicy Fame MMMA 6 zjechało się dużo policji, sytuacja się zaostrza. Policja zablokowała wyjazd" - donosił na Twitterze Adam Lewicki. Czy faktycznie policja chciała zablokować organizatorów i zawodników? Wygląda na to, że jednak nie. Jak właśnie udało nam się ustalić, bohaterowie gali FAME MMA 6 opuścili hotel i ruszyli w kierunku miejsca, gdzie mają się rozpocząć zawody. Czy gala się odbędzie? Czekamy na dalszy rozwój wypadków. Federacja wcześniej wystosowała już oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że wydarzenie może zostać zablokowane przez Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne. Organizacja zaopatrzyła się w testy na koronawirusa, które mają wykluczyć ewentualny czynnik ryzyka. Policjanci początkowo nie widzieli nic przeciwko organizacji imprezy. Czy jednak zmienili zdanie? Próbowaliśmy skontaktować się z oficerem prasowym policji w Katowicach, żeby uzyskać komentarz. Bezskutecznie.

FAME MMA 6: Relacja NA ŻYWO

FAME MMA 6 LIVE STREAM ONLINE Gala FAME MMA 6 28.03 TRANSMISJA NA ŻYWO

Szykują się kolejne wielkie emocje! Gala FAME MMA 6 po wielu perturbacjach odbędzie się w zaplanowanym terminie, choć w żadnej z pierwszych trzech planowanych lokalizacji. Federacja w piątek wystosowała oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że wydarzenie może zostać zablokowane przez Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne. Zostało jednak przeniesione do nowej lokalizacji. FAME MMA 6 odbędzie się w zamkniętym studiu telewizyjnym. Ponadto, wszyscy przejdą też testy na koronawirusa. - Mamy najlepsze z możliwych zabezpieczeń. Mamy setki masek, rękawiczek tak, by podczas dwóch dni przygotowań, nasi pracownicy mogli swobodnie je wymieniać. Mamy testy na obecność koronawirusa. Nie potrafimy zrozumieć: co jest głównym elementem ryzyka, o którym mówią władze miasta Katowic - czytamy w piśmie wystosowanym do redakcji "Super Expressu". W walce wieczoru gali Marta "Linkimaster" Linkiewicz podejmie "Zusje". Obie zawodniczki stanęły twarzą w twarz podczas drugiej konferencji prasowej i jeśli taką samą intensywność zachowa sam pojedynek, to na pewno będzie się działo!

FAME MMA 6 STREAM ONLINE LIVE FAME MMA TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE

Gala FAME MMA 6 miała odbyć się w Częstochowie, ale przez stan epidemii została przeniesiona najpierw do Wrocławia, a potem do Katowic. Wiadomo jednak, że w żadnych z tych miejsc się nie odbędzie. Czwarta lokalizacja trzymana jest w tajemnicy - także po to, by pod areną nie gromadzili się kibice chcący spotkać celebrytów i swoich idoli. Podczas wydarzenia fani zobaczą osiem pojedynków. Oprócz starcia Linkiewicz z "Zusje", w co-main evencie włodarz FAME MMA Wojtek Gola podejmie Marcina "Rafonixa" Krasuckiego. Dla tego drugiego będzie to bardzo duże wyzwanie. "Rafonix" na FAME MMA bił się już z Danielem "Magicalem" Zwierzyńskim i Szymonem "Isamu" Kasprzykiem. W debiucie wygrał, a jego rywal złamał sobie nogę, ale na FAME MMA 5 musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego kolegi. - Nie chciałbym bić się znowu z jakimś leszczem, który sam sobie nogi łamie - mówił w rozmowie z MMA.pl na pierwszej konferencji Krasucki.

Gdzie oglądać FAME MMA 6 STREAM ONLINE z gali FAME MMA TRANSMISJA ONLINE

Gala FAME MMA 6 już dzisiaj 28 marca 2020 roku. Początek gali FAME MMA 6 zaplanowano na godzinę 20.00. Podczas gali FAME MMA 6 zobaczymy osiem pojedynków, a także m.in. koncert Kiza i ZetHa. Starcie Marty Linkiewicz z "Zusje" zamyka galę. Początek walki wieczoru nie powinien mieć miejsca wcześniej niż o godzinie 23:00. Stream online można wykupić na FameMMA.tv. Nie ma żadnego darmowego i legalnego streama! Relacja na żywo online z gali FAME MMA 6 na Sport.se.pl.

Najnowsze