Zusje nową gwiazdą FAME MMA? Czeka na kolejne walki!

2020-03-29 17:17 MC
Zusje
Autor: instagram/famemmatv Zusje

"Zusje" do tej pory nie była kojarzona ze sportami walki. Swój pierwszy pojedynek stoczyła na gali FAME MMA 6, gdzie zmierzyła się z bardziej doświadczoną Martą "Linkimaster" Linkiewicz. Chociaż przegrała, może być z siebie zadowolona. - Uważam, że jak na pierwszy raz dość dobrze sobie poradziłam - oceniła swój występ, zapowiadając przy okazji, że jest gotowa na kolejne walki!

"Zusje" i Marta "Linkimaster" Linkiewicz zmierzyły się w walce wieczoru FAME MMA 6. Ich pojedynek był bardzo zacięty i krwawy. Co warto podkreślić, jako pierwsze kobiety w historii FAME MMA stoczyły walkę na pełnym dystansie. Ostatecznie, Linkiewicz pokonała Zusje przez jednogłośną decyzję sędziów.

FAME MMA 6. Marta Linkiewicz po walce z Zusje: Baby też potrafią się nap...

- Tutaj się bije zdecydowanie ciężej niż myślałam. To jest naprawdę ciężki teren, jeśli chodzi o walkę. Wielkie brawa dla Marty, bo oczywiście kondycyjnie była lepsza ode mnie. Trenowałam zdecydowanie krócej i zdecydowanie mniej. Słowa dotrzymałam. Bez względu na wynik będą walczyć do końca i oto właśnie spełniłam swoją obietnicę - komentowała na gorąco "Zusje".

- Nie chodzi o to, że zabrakło umiejętności. Bardzo ciężko było mi się tutaj odnaleźć, przeskoczyć z nogi na nogę, użyć drugiej. Uważam, że i tak jak na pierwszy raz dość dobrze sobie poradziłam. Co najważniejsze, wytrzymałam do końca - dodała.

Wszystko wskazuje na to, że "Zusje" pojawi się jeszcze w FAME MMA. - Jeśli tylko będziecie chcieli mnie zobaczyć, jak jak najbardziej przyjmę każdą walkę - ogłosiła.

Najnowsze