Zlatan Ibrahimović

i

Autor: AP PHOTO Zlatan Ibrahimović

Odważne hasła

Fani osłupieli, gdy usłyszeli o Ibrahimoviciu na FAME MMA. Tego nie dało się przewidzieć, gwiazdor federacji chce go wyjaśnić

2023-07-18 14:09

Popularny „Daro Lew” nie daje o sobie zapomnieć. Na kolejnej konferencji promującej najbliższą galę Fame MMA, Dariusz Kaźmierczuk jak zawsze zdecydował się zrobić show i zaatakować swojego przeciwnika, którym jest Piotr Świerczewski. Na nim się jednak nie skończyło, poruszony został również temat legendarnego piłkarza, a konkretniej Zlatana Ibrahimovicia.

„Daro Lew” jest niezwykle aktywny w ostatnim czasie. W tym roku tylko stoczył już dwie walki, obie udało mu się wygrać. 21 lipca stoczy swój trzeci pojedynek z byłym piłkarzem i reprezentantem Polski, Piotrem Świerczewskim. Zawodnik Fame MMA za każdym razem stara się podkręcać atmosferę na konferencjach, atakując zarówno swoich przeciwników, jak i osoby pozornie niezwiązane z freak-fightami.

Daro Lew chce wyjaśniać piłkarzy. Wspomniał o Ibrahimoviciu

Teraz Kaźmierczuk ponownie poruszył temat Zlatana Ibrahimovicia, którego ewidentnie nie darzy sympatią. Zawodnik ma za złe byłemu piłkarzowi zabicie lwa, którego Szwed miał się dopuścić kilkanaście lat temu. - 2011 rok, niejaki bydlak Ibrahimović zabił lwa. Pojechał sobie z bandą osłów i zabili lwa tylko po to, aby sobie go później powiesić jako trofeum na ścianie. Żadnych konsekwencji ten gość nie otrzymał -  powiedział na konferencji Fame MMA

Oczywiście Piotr Świerczewski również musiał zmierzyć się ze wściekłością Dara. - A ty będziesz, wiesz co będziesz?! W strachu! - wygrażał się zawodnik. Nie zdołał jednak wyprowadzić Świerczewskiego z równowagi. Były reprezentant Polski zachował spokój i nie zareagował nerwowo nawet na odepchnięcie ze strony Kaźmierczuka.

Sonda
Kto wygrałby walkę Daro Lew - Piotr Świerczewski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze