Cancer Fighters kradzież

i

Autor: Instagram/Cancer Fighters Fundacja Cancer Fighters została okradziona

Fundacja wspierana przez Michała Materlę okradziona! Cancer Fighters poniosło straty o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych

2022-05-05 19:51

Powrót po majówce okazał się wyjątkowo pechowy dla pracowników fundacji "Cancer Fighters". Złodzieje okradli biuro tej organizacji we Wrocławiu, a straty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych. W działalność fundacji zaangażowanych jest mnóstwo zawodników sportów walki, a na pierwszy plan wysuwa się Michał Materla, który regularnie ją wspiera.

Fundacja "Cancer Fighters" słynie m.in. z organizowania charytatywnych gal bokserskich, do których szykowała się także i tym razem. Już 21 maja odbędzie się kolejna odsłona Boxing Challenge, tym razem w Warszawie. Wcześniejsze cztery z pięciu gal odbyły się we Wrocławiu, gdzie mieści się także biuro fundacji. Na co dzień wspiera ona osoby walczące z rakiem, a w dużej mierze tych najmniejszych wojowników. Właśnie dla chorych zbierane są pieniądze, jednak najbliższe charytatywne wydarzenie mocno ucierpiało w wyniku kradzieży. Z biura "Cancer Fighters" skradziono m.in. ubrania dla zawodników na nadchodzącą galę! Zniknęły także sprzęty elektryczne, takie jak laptopy.

Ewa Brodnicka szczerze o zarobkach. Porównała walki w boksie do freak-fightów. Miazga!

Tak obecnie wygląda Mike Tyson!

Okradziono Cancer Fighters

"Jak się okazuje to, że ktoś czyni dobro, nie oznacza, że to dobro wróci w drugą stronę… Przekonaliśmy się o tym w pełni wracając do pracy po Majówce. Nasze biuro we Wrocławiu zostało splądrowane i okradzione. Zginęły m.in. sprzęty elektryczne, w tym komputer jednego z pracowników Fundacji oraz ubrania dla zawodników na naszą najbliższą galę Boxing Challenge" - poinformowała fundacja w mediach społecznościowych.

Szpilka "usadza" kopnięciami sparingpartnerów przed debiutem w KSW! Kamila Wybrańczyk ujawnia kulisy treningów

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?

"Najgorsze jest w tym wszystkim to, że dzisiaj zamiast zajmować się konkretnymi działaniami dla naszych podopiecznych, liczymy straty i zastanawiamy się co jeszcze zostało nam ukradzione. (...) Mamy również apel do złodzieja! Jeśli zobaczysz ten post, to zastanów się co zrobiłeś! I komu tak naprawdę zrobiłeś tym czynem na złość?!" - zakończono emocjonalny wpis.

Po kilkunastu godzinach fundacja poinformowała o starcie specjalnej zbiórki, która ma pomóc w naprawie zniszczeń i zakupie rzeczy dla podopiecznych. W działania "Cancer Fighters" mocno zaangażowany jest Michał Materla, czyli jej ambasador. Niedawno odwiedził oddział szczecińskiej onkologii dla dzieci, a cztery lata temu był jedną z głównych postaci charytatywnego meczu Gwiazdy MMA - Gwiazdy Boksu, w którym wystąpił m.in. Artur Szpilka.

Hardkorowy Koksu odpowiada NAJMANOWI! Bardzo MOCNE SŁOWA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze