Jest ZABÓJCZO SEKSOWNA i równie niebezpieczna. Piękna blondynka debiutuje w MMA [GALERIA]

2019-12-11 15:42 FAN
Georgia Harisson
Autor: Instagram Georgia Harisson

Polska federacja FAME MMA już w najbliższy weekend zadebiutuje na brytyjskim rynku organizując galę w Newcastle. W jednej z walk do klatki wejdzie Georgia Harrison, popularna w Anglii celebrytka. Jej rywalką będzie Ashley Marie. Śliczna blondynka ciężko trenuje i zapowiada zwycięstwo!

FAME MMA w mocnym stylu zadebiutowało rok temu w Polsce. Potyczki Youtuberów oraz celebrytów znanych z popularnych programów rozrywkowych stały się prawdziwym hitem. Ich gale oglądają setki tysięcy widzów, a bilety wyprzedają się w ekspresowym tempie. Każdej edycji towarzyszą ogromne emocje, a zestawienia walk są niezwykle intrygujące. Po zorganizowaniu pięciu imprez w Polsce organizacja uderza w brytyjski rynek.

Już w najbliższy weekend w Newcastle odbędzie się FAME MMA UK. W jednej z głównych walk wystąpi Georgia Harrison, znana z wielu brytyjskich reality-show. Piękna blondynka ciężko trenuje, by w klatce odnieść pierwsze zwycięstwo w mieszanych sztukach walki! Na jej instagramowym profilu często publikuje zdjęcia z sali. 

Harrison brała udział w programie MTV "Ex na plaży". Dzięki niemu zyskała tysiące fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie milion internautów! Dzięki show mogła rozpocząć życie influencerki. Między treningami promuje w sieci wiele produktów. Jej rywalką w klatce będzie Ashley Marie.

W walce wieczoru gali FAME MMA UK po raz drugi spotkają się Dawid Malczyński i Adrian Polak, co zostało ogłoszone we wtorkowy wieczór. Początkowo daniem głównym miała być potyczka Scott „Scotty T” Timlina z Stephen „Stevie Bear” Bear'em. Obaj zawodnicy wypadli jednak z karty.