piękna kreacja

Kamila Wybrańczyk pokazała gorące zdjęcia w obcisłej sukience. Materiał dokładnie opina jej seksowne ciało, co za widok

2022-12-04 12:12

Kamila Wybrańczyk niedawno zdradziła, że po czterech pojedynkach stoczonych we freak-fightach nie ma wielkiego ciśnienia, by kontynuować tę przygodę. Nie powiedziała jednak kategorycznie „nie”, więc z pewnością wielu fanów chętnie zobaczyłoby ją jeszcze w klatce. Póki co Wybrańczyk skupia się na innych przedsięwzięciach, czego możemy dowiedzieć się, śledząc jej profil na Instagramie. Tam też pokazała zdjęcia, na których prezentuje się w seksownej, złotej sukience. Fani są zachwyceni.

Kamila Wybrańczyk bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Niedawno dzięki sesji pytań w jej relacji na Instagramie, mogliśmy dowiedzieć się, co ze zdrowiem Artura Szpilki, który musiał przejść operację i nie zawalczy na gali XTB KSW 78 w styczniu 2023 roku. „Kamiszka” została zapytana także o swoją karierę w sportach walki – partnerka Artura Szpilki miała okazję pokazać się na FAME MMA oraz High League, ale sama przyznała, że w tej chwili bardziej interesują ją inne przedsięwzięcia. Czy zobaczymy jeszcze Wybrańczyk w klatce? Niewykluczone, choć fani będą musieli na pewno uzbroić się w cierpliwość. Na Instagramie „Kamiszka” nie tylko promuje swoje kosmetyki i pokazuje jak spędza czas, ale czasami chwali się także ciekawymi kreacjami. Tym razem postawiła na oszałamiającą sukienkę.

Kamila Wybrańczyk zachwyciła obcisłą sukienką

Na swoim profilu na Instagramie Kamila Wybrańczyk nie raz publikowała seksowne zdjęcia. W ostatnim czasie na pewno jest ich mniej, ale z pewnością narzeczona Artura Szpilki całkiem z nich nie zrezygnowała. Co jakiś czas chwali się ona także ciekawymi kreacjami i na pewno do takiej można zaliczyć strój, jaki pokazała w swojej relacji a także w „normalnym” poście.

Tym razem Kamila Wybrańczyk postawiła na złotą, bardzo krótką sukienkę, która odkrywa niemal całe nogi i ciasno opina ciało. Fani rzucili się do komentowania i bardzo komplementowali partnerkę Artura Szpilki: „Bogini”, „Petrda”, „Ślicznie wyglądasz” czytamy pod postem na Instagramie. Zdjęcia Kamili Wybrańczyk w nowej sukience znajdziecie w galerii poniżej:

Dziewczyna Szpilki pokazała piersi. Kamila Wybrańczyk poszła na całość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze