Jest gorąco!

Kamila Wybrańczyk tańczy w kusym bikini. Gorące nagranie trafiło do sieci, narzeczona Szpilki kusi ponętnymi ruchami

2023-01-31 9:31

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk wybrali się razem na rajskie wakacje. Bokser, który obecnie próbuje swoich sił w MMA, przechodzi rehabilitację po niedawno przebytej operacji i chętnie uciekł z narzeczoną z polskiej, styczniowej szarówki w ciepłe kraje. Para udostępnia stamtąd wiele materiałów na swoim profilach w mediach społecznościowych. Na jednym z nich widać, jak Kamila Wybrańczyk w skąpym bikini kusi narzeczonego seksownymi ruchami w rytm muzyki.

Kamila Wybrańczyk w ostatnim czasie zrezygnowała z walk w MMA i sama przyznała zapytana przez fanów, że nie myśli o powrocie do klatki. Inaczej jest z Arturem Szpilką – on bardzo chętnie wziąłby udział w kolejnych galach, jednak obecnie nie pozwala mu na to zdrowie. Na XTB KSW 78 miał walczyć z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale jeszcze przed końcem roku przeszedł operację, która go z tej walki wykluczyła. W czasie rehabilitacji lista rywali się wydłużyła, bo wiele wskazuje na to, że KSW chce zestawić boksera ze swoją gwiazdą, Mariuszem Pudzianowskim. Póki co jednak „Szpila” bawi się wraz z narzeczoną na rajskim wakacjach.

Artur Szpilka pokazał nagranie z wakacji. Kamila Wybrańczyk w roli głównej

Kamila Wybrańczyk wraz ze swoim ukochanym i znajomymi udali się do Meksyku. Kolejne dni upływają im na kąpielach, odpoczynku i kosztowaniu miejscowych specjałów. Dużo zdjęć i filmów z tej wyprawy trafia na profile zarówno Artura Szpilki jak i jego narzeczonej. W jednej z relacji „Szpila” postanowił pokazać jak... jego ukochana tańczy w samym bikini.

Na nagraniu słychać muzykę, w rytm której tańczy Kamila Wybrańczyk. Wiele wskazuje na to, że dopiero później zorientowała się, że narzeczony... ją nagrywa! Gdy jednak to spostrzegła, tylko uśmiechnęła się do Szpilki i nie robiła mu żadnych uwag z tego powodu. W galerii poniżej zobaczycie więcej zdjęć Kamili Wybrańczyk:

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram / Kamila Wybrańczyk Kamila Wybrańczyk

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze