Mateusz Murański

i

Autor: Materiały prasowe Mateusz Murański

Pożegnanie "Murana"

Kiedy pogrzeb Mateusza Murańskiego? Ojciec zmarłej gwiazdy freak-fightów przekazał ważne informacje

2023-02-23 11:52

Kiedy pogrzeb Mateusza Murańskiego? Kiedy i gdzie odbędzie się pożegnanie zmarłego "Murana"? Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całym środowiskiem MMA w Polsce. Jeden z najpopularniejszych freak-fighterów w naszym kraju zmarł niespodziewanie w wieku 29 lat. W środę (8 lutego) jego ciało zostało odnalezione w mieszkaniu w Gdyni. Wciąż ustalane są przyczyny zgonu, a termin i miejsce pogrzebu są teraz w rękach rodziny. Jacek Murański, ojciec zmarłego, przekazał nowe informacje.

Mateusz Murański zmarł 8 lutego w Gdyni

Mateusz Murański był jedną z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich freak-fightach. Wraz z ojcem, Jackiem Murańskim, stworzył duet, który przebojem wdarł się do największych organizacji w Polsce. "Młody Muran" miał na koncie walki w FAME MMA, High League, Prime Show MMA, FEN i Elite Fighters i nic nie zapowiadało, że już nigdy nie wejdzie do klatki. Zmieniła to nagła śmierć, którą potwierdzono w środę, 8 lutego. Murański został odnaleziony martwy we własnym mieszkaniu w Gdyni, ok. 6 godzin po zgonie. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, lekarze wstępnie stwierdzili obrzęk płuc, a także podniesioną temperaturę ciała na skutek zatrucia lekami lub środkami odurzającymi.

Kiedy pogrzeb Mateusza Murańskiego? Gdzie ostatnie pożegnanie "Murana"

Prokuratura w dalszym ciągu bada sytuację, a jednym z kluczowych punktów w celu poznania przyczyn śmierci Murańskiego mają być badania toksykologii, której wyniki możemy poznać za kilka tygodni. Niezależnie od oficjalnych powodów śmierci, środowisko MMA w Polsce i najbliżsi "Murana" pogrążyli się w żałobie. Kondolencje przekazało wiele osobistości, a jednym z opłakujących zmarłego był Arkadiusz Tańcula. Były przyjaciel, a następnie wróg Murańskiego nie ukrywał, że rozpłakał się na wieść o jego śmierci. Można spodziewać się, że pogrzeb byłej gwiazdy serialu "Lombard. Życie pod zastaw" zgromadzi wiele znanych osób.

Data i miejsce pogrzebu Mateusza Murańskiego wciąż nie zostały ustalone. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku poinformowała "Super Express" w zeszły piątek (17 lutego), że ciało zmarłego jest już po sekcji zwłok i zostało wydane rodzinie. Jacek Murański poinformował o szczegółach pogrzebu w rozmowie z portalem "Salon24". - Jeszcze nie [ma daty i miejsca pogrzebu - red.]. Ale to nie będzie pogrzeb lecz ceremonia. Mateusz był pełnym radości człowiekiem i na pewno by chciał żeby ta ceremonia miała w sobie też dużo optymizmu... - przekazał ojciec zmarłego.

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Ostatnie chwile Mateusza Murańskiego. Wspomnienia sąsiadki
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze