KSW 54. Domingos straszy Ugonoha: "Chcę, by padł po pierwszym ciosie" [WIDEO]

2020-08-11 21:48 MF
Izu Ugonoh vs Quentin Domingos
Autor: KSW Izu Ugonoh vs Quentin Domingos na KSW 54

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia. Jednym z bohaterów wieczoru będzie Izu Ugonoh, który zadebiutuje w formule MMA pojedynkiem z Quentinem Domingosem (5-1). Do sieci trafiła właśnie zapowiedź wideo tego pojedynku, w którym pewny siebie Portugalczyk zapowiada nokaut na Ugonohu.

Ugonoh zakończył karierę bokserską po ubiegłorocznej przegranej przez nokaut w 4. rundzie z Łukaszem Różańskim. O występach Izu w MMA mówiło się już od dłuższego czasu, a oficjalne ogłoszenie nastąpiło na ostatniej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Sporty kopane to żadna nowość dla urodzonego w Szczecinie zawodnika, wszak w 2009 roku został mistrzem świata w K-1, a rok później zdobył mistrzostwo Europy.

KSW 54 w sierpniu. Izu Ugonoh będzie walczył z niedoszłym rywalem "Pudziana"!

- Rywal nie powinien ze mną boksować, nie powinien przyjmować otwartej walki w pozycji stojącej. To podpowiada zdrowy rozsądek - powiedział Izu w klipie promującym walkę. - Nie chciałbym za wiele mówić. Chcę pokazać najlepszą wersję samego siebie - dodał były pięściarz.

Rywal Polaka miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim w marcu, ale galę ze względu na pandemię odwołano. Domingos, który ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku (wygrał w 1. rundzie z Seadem Kahroviciem) jest niezwykle pewny siebie przed walką w Polsce:

- Chciałbym, żeby padł po pierwszym ciosie. To byłby idealny scenariusz. Wyszedłem z więzienia i teraz będę spełniał marzenia w Polsce. Ponownie w zamknięciu, tym razem trochę innym. Ale to chyba moje przeznaczenie - powiedział Portugalczyk.

KSW 54: Potwierdzono elektryzujące starcie w kategorii lekkiej!

Najnowsze