KSW 91

i

Autor: Instagram/ksw_mma KSW 91

KSW

KSW 91 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 91 KARTA WALK. KTO WALCZY na KSW 91 lista walk?

2024-02-24 21:45

KKSW 91 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 91 KARTA WALK. KTO WALCZY na KSW 91 lista walk? Wielu kibiców sportów walki czeka już na to, co wydarzy się za tydzień w Gliwicach, ale nie można zapominać, że w ten weekend czeka nas jeszcze jedna gala KSW. Federacja ponownie odwiedzi Czechy i znów będzie chciała przyciągnąć zagraniczną publiczność. Nie może więc dziwić fakt, że na karcie walk znalazło się wielu reprezentantów Czech. KSW 91 kolejność walk. KSW 91 karta walk, kto walczy na KSW 91?

KSW 91 KOLEJNOŚĆ walk. KSW 91 lista walk na KSW 91

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń w historii KSW. 24 lutego podczas gali XTB KSW: Epic dojdzie do starcia Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem w formule bokserskiej i na to wydarzenie czeka wielu fanów sportów walki. Nim jednak przeniesiemy się do Gliwic, w sobotę odbędzie się druga w tym roku gala największej federacji MMA w Polsce. Po raz trzeci w historii w Czechach, a po raz drugi w Libercu publiczność naszych południowych sąsiadów będzie miała okazję obejrzeć galę KSW. W dziewięciu pojedynkach zaplanowanych na KSW 91 zobaczymy aż ośmiu reprezentantów Czech, a przedstawiciel tej nacji znajdzie się również w walce wieczoru. Leo Brichta skrzyżuje rękawice z Valeriu Mirceą.

KSW 91 KARTA walk. KSW 91 lista walk na KSW 91

Brichta od dawna nie zaznał goryczy porażki, a do KSW wszedł z przytupem. Najpierw pokonał Macieja Kazieczko, a następnie Romana Szymańskiego, co odbiło się szerokim echem w MMA. Na zły rekord w KSW nie może narzekać również Mołdawianin ma za sobą serię trzech zwycięstw z rzędu. Oprócz wymienionych zawodników w Libercu zobaczymy również m.in. Henry'ego Fadipe, Dominika Humburgera, czy Kacpra Koziorzębskiego.

XTB KSW: Epic KARTA WALK. KSW: Epic Adamek - Khalidov KOLEJNOŚĆ WALK >>>KLIKNIJ<<<

KSW 91 karta walk:

  • Valeriu Mircea vs. Leo Brichta
  • Dominik Humburger vs. Adrian Dudek
  • Henry Fadipe vs. Matus Juracek
  • Kacper Koziorzębski vs. Viktor Cervinsky
  • Łukasz Charzewski vs. Michał Sobiech
  • Vasil Ducar vs. Dawid Kasperski
  • Josef Stummer vs. Adrian Wieliczko
  • Mariusz Joniak vs. Tobiasz Le
  • Wiktoria Czyżewska vs. Petra Castkova
Listen on Spreaker.
Najnowsze