Tomasz Adamek, XTB KSW EPIC

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Tomasz Adamek, XTB KSW EPIC

ogromne liczby

KSW EPIC zarobiło fortunę! Padł absolutny rekord PPV. Walkę Adamek - Khalidov oglądały tlumy

2024-02-27 11:30

Na karcie walk specjalnej gali XTB KSW EPIC znalazło się wiele emocjonujących pojedynków dla koneserów sportów walki, a pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem od samego początku miał przyciągnąć tłumy. I jak się okazuje, to się udało. Na gorąco po gali Martin Lewandowski, szef federacji został zapytany o wynik sprzedaży PPV i otwarcie przyznał, że ten bez problemu przekroczył granicę 100 tysięcy.

Gala XTB KSW EPIC zarobiła grube miliony

Wyjątkowe, trzynaste wydarzenie w kalendarzu federacji KSW na 2024 rok, a więc gala XTB KSW EPIC miała dostarczyć kibicom sportów walki niezapomnianych wrażeń i wiele emocji i rzeczywiście tak się stało. Łyżką dziegciu w beczce miodu mogło być jednak zakończenie walki wieczoru Adamek - Khalidov, bowiem po trzeciej rundzie Mamed nie był w stanie wrócić do rywalizacji przez kontuzję ręki, która okazało się być o wiele poważniejsza, niż początkowo sądzono. Szefowie KSW mogą być jednak zadowoleni z tego, jak sprzedała się gala XTB KSW EPIC i jak wyznał Martin Lewandowski w rozmowie z mediami tuż po wydarzeniu, wynik jest o wiele lepszy od tego, jaki wielu może szacować. 

KSW EPIC zarobiło fortunę! Sprzedażowy hit. Specjalna gala przyciągnęła tłumy, Martin Lewandowski ujawnia

W pewnym momencie jeden z szefów organizacji otrzymał pytanie wprost, czy XTB KSW EPIC osiągnęło więcej, niż 100 tysięcy sprzedanych PPV. - Bardzo dobre pytanie, bardzo dobre! Powyżej, dużo powyżej proszę państwa. Ogólnie bardzo zadowolony jestem naprawdę z całości i chciałbym, żeby main event dotrwał do końca. - wyznał z szerokim uśmiechem na ustach Lewandowski. Dostęp do transmisji gali XTB KSW EPIC można było wykupić w cenie od 40,99 zł do 45,99 zł.

Absolutny rekord sprzedaży PPV. Walka Adamek - Khalidov i gala KSW EPIC zarobiły miliony

To jednak nie koniec, bo niedługo po gali Andrzej Kostyra postanowił zdradzić fragment jego rozmowy z szefem KSW. - Mogę państwu zdradzić, bo rozmawiałem z Martinem Lewandowskim, że padł rekord PPV KSW. To, co było dotychczas rekordem pomnożyć trzeba przez 3. Ale Martin zaznaczył, że koszty były duże, bo to była najdroższa gala i najdroższa walka wieczoru – też rekordowa. - wyznał dziennikarz w swoim najnowszym odcinku na kanale na "YouTube".

Najnowsze