Szymon Kołecki

i

Autor: East News Szymon Kołecki

KSW odpowiada Kołeckiemu! Odejście gwiazdora nie jest przesądzone?

2021-11-02 15:27

Szymon Kołecki to jedna z ciekawszych postaci w polskim MMA i jeden z największych gwiazdorów KSW. Wszystko wskazuje jednak na to, że drogi federacji i zawodnika właśnie się rozeszły. Kołecki poinformował, że rozwiązał swoją umowę z KSW, a jako jedną z przyczyn podał zbyt krótki czas na przygotowanie do kolejnej walki. Na odpowiedź federacji nie trzeba było długo czekać.

Szymon Kołecki był z pewnością jedną z największych gwiazd federacji KSW. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów w swojej karierze stoczył 11 walk, z czego przegrał tylko jedną. W KSW był niepokonany, a w debiucie pokonał legendę tej organizacji, Mariusza Pudzianowskiego. Teraz, jak się okazało, dostał on propozycję walki z Tomaszem Narkunem, mistrzem KSW wagi półciężkiej, ale… odrzucił ją i rozwiązał umowę z federacją! W rozmowie z Onetem podał on kilka powodów, który sprawiły, że podjął taką decyzję. Jednym z nich miało być to, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie się do walki z najlepszym jego zdaniem zawodnikiem tej organizacji. Maciej Kawulski, współzałożyciel KSW, podziękował Szymonowi Kołeckiemu za to, co wniósł on do federacji, jednak w ostatnim akapicie swojej wiadomości odniósł się do części zarzutów Kołeckiego.

Jan Błachowicz może szybko wrócić do klatki! Znamy nazwisko rywala, błyskawiczna propozycja od UFC

Szymon Kołecki odchodzi z KSW, Maciej Kawulski odpowiada. To nie koniec negocjacji?

Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, udostępnił na swoim koncie na Twitterze wiadomość, w której dziękuje Kołeckiemu za jego walki w federacji. – Dziękujemy Szymonowi za wszystkie walki, które dla nas stoczył. Był zawsze gwarantem profesjonalizmu i dużych emocji – czytamy. W dalszej części dowiadujemy się, że dla KSW jedyną sensowną opcją jest walka Kołecki – Narkun i gdy mistrz olimpijski z Pekinu odrzucił tę propozycję, nie otrzymał żadnej innej oferty.

Marta Linkiewicz znowu szokuje. Gorące zdjęcie w samym gorsecie, kaloryfer tak nie rozgrzewa

Na końcu możemy znaleźć jednak odpowiedź na jeden z zarzutów, jakie Kołecki przedstawił wobec KSW. – P.S. Szymon jeśli rzeczywiście problemem było to, że daliśmy Ci za mało czasu na przygotowanie, powiedz ile go potrzebujesz. Proponujemy Ci tę walkę w dowolnym dla Ciebie terminie – czytamy. Czy faktycznie jest szansa, aby Kołecki przemyślał swoją decyzję o odejściu z KSW?

Sonda
Odejście Szymona Kołeckiego z KSW to dobra decyzja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze