Marta Linkimaster Linkiewicz - Aniela Lil Masti Bogusz (MMA - Main Event - walka o pas królowej freak-fightów)

i

Autor: FAME MMA

Gorące zdjęcie!

Linkiewicz pokazała się w majtkach w łóżku, a fani nie mieli wątpliwości. Porównali ją do Miley Cyrus, mamy zdjęcie

2023-02-06 9:32

Marta Linkiewicz postanowiła zadziwić swoich fanów. Gwiazda federacji FAME MMA pokazała swoje gorące zdjęcie na mediach społecznościowych, na którym to leży w łóżku w majtkach. Jedna z fanek porównała ją nawet do słynnej piosenkarki Miley Cyrus! To zdjęcie trzeba zobaczyć.

Marta Linkiewicz postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Gwiazda federacji FAME MMA pokazała swoje gorące zdjęcie, na którym leży w łóżku w majtkach i koszulce. Mocna fotografia nie przeszła bez echa wśród fanów, którzy obsypali celebrytkę komplementami, a jedna z miłośniczek poszła nawet o krok dalej i porównała gwiazdę do słynnej Miley Cyrus. To zdjęcie wprost trzeba zobaczyć.

Marta Linkiewicz pokazała gorące zdjęcie. Fani porównali ją do Miley Cyrus

Nie da się ukryć, że Marta Linkiewicz jużź wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów gorącymi publikacjami na mediach społecznościowych i za każdym razem mogła z tego powodu liczyć na wielką uwagę ze strony swoich fanów, którzy obsypywali ją komplementami. Tym razem, gwiazda Fame MMA pokazała publikację na której leży na łóżku w majtkach i w koszulce. Jedna z fanek nie mogła przejść obok takiego widoku obojętnie i stwierdziła. że celebrytka wyglada zupełnie jak słynna i także znana z licznych kontrowersji artystka, Miley Cyrus.

- Jak Miley Cyrus - napisała fanka Linkiewicz

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze