Mamed Chalidow i Bane

i

Autor: Instagram / Creative Commons Mamed Chalidow i Bane

Mamed Chalidow zarósł jak rozbitek i zamienił się z Bane'a z Batmana! Czekał go potworny wysiłek

2021-11-02 7:06

Mamed Chalidow czeka już z utęsknieniem na swoje kolejne wielkie wyzwanie w MMA. W grudniu na gali KSW 65 stanie w szranki z bardzo niebezpiecznym Roberto Soldiciem. Uwielbiany przez polską publikę Czeczen zamierza zrobić wszystko, by przygotować się do starcia najlepiej jak potrafi. Ostatnio zaprezentował się w nowym image'u z bujną czupryną, a na Instagramie pojawiło się wideo, na którym w futurystycznej masce zaczyna ciężkie treningi.

Mamed Chalidow niedawno pojawił się na gali KSW 64, gdzie jedną z największych gwiazd był Mariusz Pudzianowski. Jednak popularny w całej Polsce czeczeński wojownik MMA nie wszedł tym razem do oktagonu, by zaprezentować swoje umiejętności. Pojawił się w klatce, by oficjalnie zapowiedzieć walkę z Roberto Soldiciem, która w grudniu odbędzie się na KSW 65. Panowie stanęli oko w oko po raz pierwszy, a fani mieszanych sztuk walki już zacierają ręce na ich bezpośrednie starcie. Uwagę kibiców przykuła między innymi fryzura Chalidowa. Choć od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych widać było, że wizyta u fryzjera nie zajmuje pierwszego miejsca na liście rzeczy do zrobienia przez sportowca, to jego bujna grzywa i tak zrobiła wrażenie. Niedługo później doszła jeszcze potężna maska na twarzy.

Serce rozpadło się nam na milion kawałków po tym zdjęciu Błachowicza. Cudowne zachowanie ukochanej zawodnika

Mamed Chalidow zaczął przygotowania przed KSW 65. Maska jak u Bane'a

Choć po wielu latach w zawodowym sporcie Mamed Chalidow zna już swój organizm bardzo dobrze, to wizyty u specjalistów w zakresie przygotowania fizycznego wciąż są niezbędne. Jeszcze zanim na dobre zaczął ciężką pracę przed walką z Soldiciem, pojawił się na specjalnym badaniu wydolnościowym. Zarośnięty przez czuprynę Chalidowa założył na twarz maskę, która do złudzenia przypominała tę Bane'a z Batmana, co zauważyli na Instagramie niektórzy kibice. Sam Chalidow wskoczył w skomplikowanym wyposażeniu na bieżnię i przemierzał wirtualny dystans, by sprawdzić możliwości swojego organizmu.

Tak Jan Błachowicz wyglądał załamany po porażce! Bolesne chwile wojownika [WIDEO]

Mamed Chalidow sprawdzał swój stan fizyczny

"Sprawdzamy stan fizyczny przed przygotowaniami" - napisał żyjący od lat w Polsce przy materiale wideo Chalidow. Pod krótkim, kilkunastosekundowym, filmikiem pojawiło się bardzo szybko dużo reakcji i komentarzy. Swoją opinię zamieściła m.in. Joanna Jędrzejczyk. Znana z występów w UFC wojowniczka wrzuciła trzy emotikony tygrysa wyraźnie nawiązujące do nieustępliwości oraz woli walki Mameda Chalidowa. Wielu fanów zagrzewało go do ciężkiej pracy i życzyło powodzenia w starciu z groźnym Soldiciem.

Sonda
Kto wygra walkę Mamed Chalidow - Roberto Soldić?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze