Marcin Najman

i

Autor: Super Express Marcin Najman

Naprawdę to zrobił!

Marcin Najman nie zapomniał o Boxdelu. "El Testosteron" sprawił włodarzowi FAME MMA niecodzienny prezent

2023-03-29 16:25

Marcin Najman od dłuższego czasu ma otwarty konflikt z Boxdelem. "El Testosteron" był gotowy na walkę z włodarzem FAME MMA w częstochowskim klubie po zwycięstwie na High League 6, jednak ten nie stawił się we wskazanym przez Najmana terminie. To dodało wigoru byłemu pięściarzowi, który ochoczo zaczepia rywala. Ostatnio Najman sprawił Boxdelowi niecodzienny prezent, o czym nie omieszkał poinformować fanów.

W ostatnim czasie Najman był skupiony na gali High League 6. Pierwotnie miał na niej zawalczyć z Jackiem Murańskim, ale ten w obliczu rodzinnej tragedii zrezygnował ze starcia. Jego zastępcą został Paweł Jóźwiak, który w październiku zeszłego roku pokonał "El Testosterona" w kilkanaście sekund na gali WOTORE 6. W katowickim Spodku doszło do wielkiego rewanżu i tym razem to Najman okazał się górą. Zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów wyraźnie dodało mu animuszu, choć jeszcze przed walką 44-latek publicznie ubliżał Boxdelowi. Ich konflikt ciągnie się od miesięcy i wydawało się, że może dobiec końca tuż po High League 6. 20 marca były pięściarz czekał na włodarza FAME MMA w częstochowskim klubie "Scout" razem z orkiestrą, ale nie doczekał się upragnionego sparingu. Michał Baron nigdy nie zaakceptował tej daty i zgodnie z zapowiedziami nie pojawił się na miejscu. To dało Najmanowi pożywkę.

Marcin Najman nie zapomniał o Boxdelu. Sprawił mu niecodzienny prezent

W mediach społecznościowych "El Testosterona" pojawiło się specjalne nagranie, na którym ten wysyła swojemu rywalowi prezent. Nie był to jednak zwykły upominek, a plan na wbicie Boxdelowi szpilki. - Jak z pewnością wiecie, mamy mały kłopot. Zaginął "Bombel". Od momentu, kiedy miał się stawić w siłowni "Scout" na sparingu 20 [marca - red.], kiedy to na jego przyjazd czekała orkiestra i wszystko było przygotowane, słuch po nim zaginął. Oczywiście nie dramatyzowałbym, bo jak wszyscy chyba wiemy, doszło najprawdopodobniej do rozwolnienia - zaczął Najman. Właśnie wątek problemów gastrycznych postanowił wykorzystać do ataku na włodarza FAME.

- Mamy problem gastrologiczny. Wszystko na to wskazuje ze względów oczywistych. Postanowiłem temu zaradzić, więc kupiłem dla "Bombla" pieluchy. Zaraz jadę je zaadresować i wysłać - stwierdził częstochowianin. Początkowo chciał wysłać pieluchy na adres klubu, w którym trenuje Baron, jednak zmienił ten plan. Uznał, że z rozwolnieniem nie mógł ćwiczyć i postanowił zaadresować specjalną przesyłkę na adres siedziby FAME MMA. Całe nagranie Najmana w kierunku Boxdela znajdziesz poniżej:

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Najman ostro o skatowaniu nastolatka: To frajerstwo i bestialstwo!
Listen on Spreaker.
Najnowsze