Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat. Nie uwierzycie, jak wyglądał i co wtedy robił

2021-10-12 17:46
Marcin Najman
Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman w ostatnim czasie walczy coraz rzadziej, ale wcale nie ubywa mu fanów. Popularny bokser i zawodnik MMA w swojej karierze przeżył wiele różnych przygód. Teraz postanowił przypomnieć jedną z nich, przy okazji publikując fotografię sprzed wielu lat. Aż trudno uwierzyć, jak zmienił się „El Testosteron” przez ten czas i co wtedy robił.

Marcin Najman jak mało kto potrafi utrzymać zainteresowanie fanów. 42-latek często zabiera głos w różnych sprawach, często niezwiązanych ze sportem oraz rozwija własną federację MMA. Niektórzy wierzyli, że na początku 2021 roku „El Testosteron” na dobre zakończył karierę, ale wydaje się, że tak jak kilkukrotnie wcześniej, znów czeka nas jego powrót do ringu. Wiele mówiło się o tym, że Najman może zmierzyć się z Jackiem Murańskim, później negocjował on starcie z Pawłem Jóźwiakiem, szefem FEN-u, ale ten temat także ucichł. Gdy wydawało się, że „El Testosteron” wróci do ringu, by walczyć z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim, ale ten… został zatrzymany przez policję! Mimo to wydaje się, że Najman w końcu znajdzie rywala, z którym stoczy jeszcze jedną walkę. Teraz jednak 42-letni zawodnik postanowił powspominać stare czasy. Niektórzy mogą nie pamiętać, co „El Testosteron” robił 10 lat temu i jak bardzo zmienił się od tego czasu.

Marcin Najman już nie wytrzymał! Zaapelował do rządzących i przedstawił swoją mroczną wizję

Marcin Najman zdobył nietypowe wykształcenie! Dowiedz się więcej w galerii poniżej

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed 10 lat

Marcin Najman to postać z pewnością nietuzinkowa. W ostatnim czasie wiele emocji wzbudzają jego wypowiedzi dotyczące nie tylko sportu. Warto zauważyć, że przez lata kariery „El Testosteron” podejmował się różnych zajęć, które wypełniały mu czas pomiędzy treningami boksu i MMA. Niedługo po tym, jak rozpoczął on swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki, nawiązał także współpracę z nieistniejącą już telewizją Orange Sport, w której został współprowadzącym lifestylowego programu „Fun Raport”. Teraz „El Testosteron” postanowił przypomnieć fanom o tej przygodzie, publikując ujęcie z programu. Trzeba przyznać, że 10 lat zrobiło swoje i zmiany w wyglądzie Najmana zauważyli nawet fani, sugerując, że był on wtedy sporo szczuplejszy. – Jako współprowadzący program „Fun Raport” w telewizji Orange Sport. Dwa sezony. Ciekawe doświadczenie. To było 10 lat temu – napisał Marcin Najman.

Szokujące doniesienia w sprawie Ryśka Szczeny! Rywal Marcina Najmana miał pobić swoją partnerkę i małe dziecko

Sonda
Czy chciałbyś walki Najman vs Murański?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze