Marcin Najman zaskoczył wszystkich! "POKONAŁBYM Tomasza Adamka!"

2020-04-03 10:28 MC
Tomasz Adamek, Marcin Najman
Autor: SE Tomasz Adamek, Marcin Najman

W ostatnim czasie między Marcinem Najmanem i Tomaszem Adamkiem było dużo złych emocji. Obaj mają swoje lata, jednak wielu kibiców zaczęło się zastanawiać, co by było, gdyby zmierzyli się w najbliższym czasie w boksie bądź MMA. - Jestem przekonany, że wygrałbym z nim w MMA! - przyznał pewny swego Najman w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym.

Tomasz Adamek w swojej bokserskiej karierze walczył z najlepszymi i był mistrzem świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej. Marcin Najman nigdy nie osiągnął tego poziomu, dlatego docenił klasę "Górala". - W boksie nie mam z nim najmniejszych szans. Sparowałem z nim i był lepszy - zauważył w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym.

Szczere wyznanie Marcina Najmana. Przyznał, że jest SCHOROWANY

Gdy jednak pojawił się temat MMA, "El Testosteron", mający na koncie siedem walk, przy czym tylko dwa zwycięstwa, nie miał wątpliwości, kto byłby lepszy...

- Jestem przekonany, że wygrałbym z Adamkiem w MMA! Tak uważam. (...) On nie ma pojęcia o MMA. Jest drobnej budowy. Nie tylko ze mną, ale z wieloma zawodnikami by sobie nie poradził. Jeżeli Adamek wyraziłby ochotę i chciałby się spróbować, to jestem na tak. Gdyby chciał posparować za zamkniętymi drzwiami, to też jestem otwarty. Nikt nie musiałby znać rezultatu - stwierdził 41-latek, który kilka dni temu przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na FAME MMA 6.

FAME MMA 6: Marcin Najman znokautowany przez Piotra Piechowiaka!

Najman i Adamek nie szczędzili sobie ostatnio wielu gorzkich słów w mediach społecznościowych. Było "wysyłanie do cyrku", nazywanie "małym człowiekiem" czy "hejterem"...

- Może Adamkowi chodziło o to, że chciał się pokazać? Może o dobry zarobek? Wydaje mi się, że stałem się bardziej rozpoznawalny i choć mój poziom sportowy obniżał swoje loty przez obiektywne okoliczności, to gaże układały się proporcjonalnie odwrotnie - odniósł się do tego "El Testosteron" w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym.

Gamrot i Mańkowski o walce z Najmanem. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze