Marcin Najman ujawnił kolejny talent, wielu nie miało o tym pojęcia! Były bokser nie przestanie nas zaskakiwać

2021-05-10 9:30 Piotr Mika
Marcin Najman
Autor: screen Polsat Marcin Najman

Marcin Najman z powodzeniem radzi sobie po zakończeniu kariery. Były bokser i zawodnik MMA organizuje własne gale sztuk walki, ale jest także gościem różnych programów telewizyjnych. W nich możemy dowiedzieć się więcej na temat tej nietuzinkowej postaci! Bo jak inaczej nazwać człowieka, który oprócz zajmowania się boksem skończył studia wyższe, ma wykształcenie muzyczne, a także… grał w teatrze! Więcej o tej niezwykłej części jego życia dowiecie się z naszej galerii.

Marcin Najman z pewnością przez długie lata istniał w świadomości kibiców sportów walki w Polsce. Teraz jednak „El Testosteron” wypłynął na szersze wody i przyciąga uwagę także tych, którzy boksem czy MMA nie interesują się tak bardzo. 42-latek zaczął wypowiadać się na przeróżne tematy, w tym społeczne i polityczne. Niektóre z jego słów wywołują wiele kontrowersji, a fani wytykają byłemu bokserowi ignorancję, ale nie można odmówić mu, że jest on człowiekiem o szerokich zainteresowaniach i bogatym uzdolnieniu. Już wcześniej na łamach naszego portalu mogliście dowiedzieć się o tym, że Marcin Najman mógłby zająć się nauką w szkole, a także posiada wykształcenie muzyczne i potrafi grać na wielu instrumentach. Niedawno „El Testosteron” przypomniał jednak wszystkim, że - oprócz muzyki - przed laty interesowało go także aktorstwo i to teatralne! Więcej o tym dowiecie się z naszej galerii poniżej.

Marcin Najman wyciągnął pistolet i zaczął celować. Zrobiło się poważnie

Marcin Najman wystąpił niedawno w programie stacji Polsat „Klinika Skeczów Męczących”. Fani byli świadkami wielu zabawnych skeczów o „El Testosteronie”,  a w części z nich 42-latek sam brał udział! To wtedy przypomniał on fanom o swoich doświadczeniach na teatralnych deskach. Można się tylko zastanawiać, czy jest jakaś działalność na świecie, która nie znajduje się w kręgu zainteresowań Najmana.

Marcin Najman myśli o powrocie?! Jasna deklaracja, znamy nawet… nazwisko rywala!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze