Mariusz Pudzianowski przeżył prawdziwy Armagedon! Sceny mrożące krew w żyłach, gwiazdor KSW znalazł się w potrzasku

2022-01-18 17:10
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski regularnie dzieli się ze swoimi fanami niemalże wszystkim co dzieje się w jego życiu, a przede wszystkim jego przygodami. Tym razem gwiazdor KSW mógł wystarczyć internautów, pokazując jak przeżył prawdziwy Armagedon. "Pudzian" wszystko relacjonował, a sceny, które pojawiły się na jego Instagramie mogło zmrozić krew w żyłach wielu fanów.

Fani Mariusz Pudzianowskiego mogli przyzwyczaić się już do tego, że gwiazdor KSW jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, regularnie publikując kolejne zdjęcia i relacje chociażby na swoim Instagramie. Gwiazdor KSW najczęściej dzieli się w sieci swoimi planach na dany dzień, a także przygodami, jakie mu się przytrafiają. Nie inaczej było tym razem kiedy "Pudzian" wybrał się na przejażdżkę. Siłacz wybrał sobie jednak nie najlepszy dzień na wyprawę, bowiem nad Polską przeszły burze śnieżne, które zszokowały wielu mieszkańców kolejnych miast od północy aż po Tatry. Mariusz Pudzianowski postanowił zrelacjonować również i tę wyprawę, pokazując sceny, które mogły zmrozić krew w żyłach wielu fanów.

NIE PRZEGAP: Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pochwalił się, co robi z synem. Internauci rozczulili się momentalnie, piękne obrazki

Mariusz Pudzianowski znalazł się w potrzasku! Gwiazdor KSW przeżył prawdziwy kataklizm

Warunki atmosferyczne panujące w ostatnich dniach na polskich drogach bez wątpienia wystraszyły wielu kierowców, którzy bez wyraźnej potrzeby woleli nie siadać na kółko. Mariuszowi Pudzianowskiemu niestraszne jednak żadne warunki, nawet jeśli kierowcy - łącznie z gwiazdorem KSW znaleźli się w potrzasku. - Zaczyna się fajna droga... Ciężarówki nie mogą podjechać... Jedna, druga, trzecia, czwarta. Mmmmm to dopiero zaczyna się zabawa. Ciężarówki zaczynają pod górką stawać - relacjonował katastrofalne warunki na drodze Mariusz Pudzianowski podczas śnieżnej zamieci, jaka nadciągnęła niedawno na kraj.

Mateusz Borek nie krył zdziwienia po gali KSW 66! Dziennikarz skomentował szokujące doniesienia

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Mariusz Pudzianowski przeżył Armagedon
Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Mariusz Pudzianowski przeżył Armagedon
Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski vs Soldić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze