Marta Linkiewicz POTWIERDZIŁA swoją kolejną walkę. To NIE BĘDZIE narzeczona Szpilki [TYLKO U NAS]

2020-11-21 16:21 ŁOLI
Marta Linkiewicz bez stanika!
Autor: Tomasz Radzik Marta Linkiewicz bez stanika!

Jednym z pojedynków, który fani Fame MMA mieli zobaczyć na listopadowej gali, oznaczonej numerem 8 miało być starcie Marty Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk. Ta walka musiała zostać jednak zostać odłożona w czasie, ze względu na zabieg, któremu poddała się narzeczona Artura Szpilki. Wszystko wskazuje na to, że wyczekujący tej walki kibice będą musieli poczekać jeszcze dłużej, bo Linkiewicz szykuje się obecnie do innego starcia.

Fani Fame MMA doskonale znają Martę Linkiewicz. Popularna skandalistka miała mierzyć się na ósmej gali federacji z Kamilą Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki. Do tego pojedynku jednak nie doszło, ponieważ nie doszła rywalka Linkiewicz poddała się operacji zmniejszenia piersi, co uniemożliwiło jej start na listopadowej gali. W związku z tym, można było przypuszczać, że do starcia dojdzie na kolejnej, dziewiątej gali Fame MMA, ale wszystko wskazuje na to, że fani freak-fightu będą musieli poczekać na to stracie nieco dłużej. Jak nieoficjalnie powiedziała Linkiewicz w rozmowie z "Super Expressem", teraz szykuje się do innego starcia. Na kolejnej gali z udziałem skandalistki, chciałby ona zmierzyć się z Lil Masti, z którą przegrała w oktagonie w czerwcu 2020 roku. 

Don Kasjo MASAKRUJE Najmana przed walką: Jest FRAJEREM, trafiłem w punkt [TYLKO U NAS]

Przypomnijmy, że Marta Linkiewicz zmierzyła się z Lil Masti na gali Fame MMA 4, która odbyła się w Częstochowie. Teraz chciałaby zrewanżować się na swojej rywalce na tamtą walkę. Dopiero wtedy, gdy Linkiewicz raz jeszcze spotka się w oktagonie z Lil Masti, mogłaby pojedynkować się z Kamilą Wybrańczyk. 

Zusje POKAZAŁA swoją drugą twarz. Mroczna zawodniczka NIE SZCZĘDZIŁA ŁEZ [TYLKO U NAS]

Gale Fame MMA możecie śledzić wykupując dostęp do transmisji, poprzez link znajdujący się TUTAJ

Najnowsze