Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

Gwiazda Fame MMA

Marta Linkiewicz pręży ciało przed lustrem! Mocny przekaz, skierowała te słowa do hejterów

2022-08-06 13:14

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek freak-fightów. "Linkimaster" występuję regularnie w walkach dla federacji FAME MMA, 25-latka szykuje się teraz do kolejnego pojedynku, w którym zmierzy się w w walce rewanżowej z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Starcie będzie o pas Królowej Freak Fightów. Linkiewicz kolejny raz wyszła naprzeciw swoim fanom i udostępniła gorące zdjęcie w mediach społecznościowych.

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie freak-fightów. "Linkimaster" wielokrotnie pokazała, że zależy jej na swoich fanach, z którymi dzieli się swoją codziennością. 25-latka wielokrotnie udostępniała gorące zdjęcia, gdzie pozowała półnaga i mogła doprowadzić swoich obserwatorów do czerwoności. Wszyscy, co kibicują Linkiewicz na pewno nie mogą się doczekać gali FAME MMA 15, odbędzie się ona 27 sierpnia i w main evencie będzie można zobaczyć w akcji popularną influencerkę, która skrzyżuje rękawice w walce rewanżowej z Anielą "Lil Masti" Bogusz". W pierwszym pojedynku lepsza okazała się "Lil Masti", wówczas pokonała swoją rywalkę przez TKO w 1. rundzie.

Sylwia Dekiert błyszczała na gali KnockOut Boxing Night. Przyciągała uwagę bielutką kreacją, co za szyk

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?

Zapewne to nie jest ostatni dodany post w mediach społecznościowych przez Martę Linkiewicz przed galą Fame MMA 15. 25-latka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej sukience przeglądając się i pokazując język, wszystko widać w odbiciu lustra. Gwiazda freak-fightów podpisała post "It’s not your job to like me🫶🏽 it’s mine 🫦💋👅👅👅" - co oznacza, że "Linkimaster" nie wymaga od ludzi, aby ją lubili tylko i wyłącznie wymaga tego od siebie. Może opis miał mieć przesłanie do hejterów, którzy wypowiadali się o Linkiewicz w zły sposób. Na pewno 25-latka ma dużą pewność siebie i odlicza już dni do swojej jednej z najważniejszych walk w karierze.

Maja Staśko zarobi pokaźną sumę na High League! Wyszło na jaw, ile dostanie za swoją walkę

Podczas gali Fame MMA 15 nie zabraknie emocji, Arkadiusz Tańcula najpierw stanie do pojedynku z Mateuszem Murański, a później z jego ojcem, aby raz na zawsze zakończyć konflikt, który trwa od długiego czasu. Ponadto Kacper "Crusher" Błoński zawalczy z Marcinem Dubielem.

Adam Kownacki do bólu szczery o Tomku Adamku. Odpowiedział na pytanie o walkę z "Góralem", szczere słowa

Sarius przed walką na FAME MMA 15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze