Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

Gwiazda Fame MMA

Marta Linkiewicz pręży ciało przed lustrem! Mocny przekaz, skierowała te słowa do hejterów

2022-08-06 13:14

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek freak-fightów. "Linkimaster" występuję regularnie w walkach dla federacji FAME MMA, 25-latka szykuje się teraz do kolejnego pojedynku, w którym zmierzy się w w walce rewanżowej z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Starcie będzie o pas Królowej Freak Fightów. Linkiewicz kolejny raz wyszła naprzeciw swoim fanom i udostępniła gorące zdjęcie w mediach społecznościowych.

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie freak-fightów. "Linkimaster" wielokrotnie pokazała, że zależy jej na swoich fanach, z którymi dzieli się swoją codziennością. 25-latka wielokrotnie udostępniała gorące zdjęcia, gdzie pozowała półnaga i mogła doprowadzić swoich obserwatorów do czerwoności. Wszyscy, co kibicują Linkiewicz na pewno nie mogą się doczekać gali FAME MMA 15, odbędzie się ona 27 sierpnia i w main evencie będzie można zobaczyć w akcji popularną influencerkę, która skrzyżuje rękawice w walce rewanżowej z Anielą "Lil Masti" Bogusz". W pierwszym pojedynku lepsza okazała się "Lil Masti", wówczas pokonała swoją rywalkę przez TKO w 1. rundzie.

Sylwia Dekiert błyszczała na gali KnockOut Boxing Night. Przyciągała uwagę bielutką kreacją, co za szyk

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?

Zapewne to nie jest ostatni dodany post w mediach społecznościowych przez Martę Linkiewicz przed galą Fame MMA 15. 25-latka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej sukience przeglądając się i pokazując język, wszystko widać w odbiciu lustra. Gwiazda freak-fightów podpisała post "It’s not your job to like me?? it’s mine ?????" - co oznacza, że "Linkimaster" nie wymaga od ludzi, aby ją lubili tylko i wyłącznie wymaga tego od siebie. Może opis miał mieć przesłanie do hejterów, którzy wypowiadali się o Linkiewicz w zły sposób. Na pewno 25-latka ma dużą pewność siebie i odlicza już dni do swojej jednej z najważniejszych walk w karierze.

Maja Staśko zarobi pokaźną sumę na High League! Wyszło na jaw, ile dostanie za swoją walkę

Podczas gali Fame MMA 15 nie zabraknie emocji, Arkadiusz Tańcula najpierw stanie do pojedynku z Mateuszem Murański, a później z jego ojcem, aby raz na zawsze zakończyć konflikt, który trwa od długiego czasu. Ponadto Kacper "Crusher" Błoński zawalczy z Marcinem Dubielem.

Adam Kownacki do bólu szczery o Tomku Adamku. Odpowiedział na pytanie o walkę z "Góralem", szczere słowa

Sarius przed walką na FAME MMA 15
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze