Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz uwielbia się rozbierać przed kamerą! Kiedy zobaczysz jej najgorętsze zdjęcia, opadnie Ci szczęka

2022-03-22 15:45

Marta Linkiewicz jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu. Celebrytka, która znana jest dzięki swoim występom w federacji Fame MMA niejednokrotnie szokowała opinię publiczną, pokazując swoje półnagie zdjęcia w mediach społecznościowych. Kiedy zobaczycie najbardziej gorące z nich, odbierze wam mowę.

Marta Linkiewicz jest postacią, która wzbudza olbrzymie kontrowersje od samego początku swojej działalności w oktagonie Fame MMA. Przed laty o celebrytce głośno zrobiło się, dzięki jej głośnemu wyznaniu na temat uprawiania seksu grupowego ze słynnym zespołem hip-hopowym. Jakby tego było mało, Linkimaster po dziś uwielbia szokować i robi to głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej najgorętsze zdjęcia zwalają z nóg.

Piotr Żyła musi uważać. Marcelina Ziętek powiedziała, kiedy kończy związki, cała prawda wyszła na jaw

Marta Linkiewicz uwielbia chwalić się gorącymi zdjęciami. Fani uwielbiają oglądać jej ciało

Nie da się ukryć, że postać Marty Linkiewicz jest śledzona na mediach społecznościowych przez tysiące fanów, którzy co chwila są zaskakiwani odważnymi ujęciami ze strony celebrytki. Półnagie zdjęcia w kontrowersyjnych pozach są prawdziwą ozdobą profilu gwiazdy freak-fightu, a sama celebrytka zawsze może liczyć na wiele komentarzy ze strony przedstawicieli męskiego grona jej miłośników. Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, które pojawiły się kiedykolwiek na jej mediach społecznościowych, przejdź do galerii poniżej.

Kiedy zobaczyliśmy, w jakich warunkach mieszka Andrzej Gołota, opadła nam szczęka. Bogactwo wylewa się ze zdjęć, nie uwierzycie

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze