Mateusz Gamrot

i

Autor: Aleh Cimachaviec / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

Było nieprzyjemne

Mateusz Gamrot ofiarą paskudnego ataku kilka dni przed walką. Niepokojąca wiadomość gwiazdy UFC, jest szczęśliwe zakończenie

2023-09-21 20:37

Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnego wielkiego wyzwania w organizacji UFC. Już w sobotę na gali w Las Vegas „Gamer” zmierzy się z solidnym zawodnikiem kategorii lekkiej Rafaelem Fizievem. Tuż przed pojedynkiem padł ofiarą paskudnego ataku ze strony hakerów. Na szczęście szybko udało się opanować całą sytuację!

Mateusz Gamrot kontynuuje swoją przygodę z największą światową organizacją MMA na świecie. Polska gwiazda wagi lekkiej cały czas utrzymuje się w czołowej dziesiątce rankingu tej kategorii. Przed nim kolejne wielkie wyzwanie w tej organizacji. W nocy z soboty na niedzielę z 23 na 24 września 2023 roku w UFC Apex w Las Vegas były podwójny mistrz organizacji KSW zmierzy się z Rafaelem Fizievem. Niestety, kilka dni przed walką doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

Burza w KSW! Bardzo mocne oświadczenie zawodnika. Uderzył pięścią w stół. Sebastian Przybysz się nie patyczkuje

UFC: Mateusz Gamrot ofiarą paskudnego ataku hakerów!

Mateusz Gamrot na ostatniej prostej przed walką nie mógł się skupiać jedynie na samym pojedynku z reprezentantem Azerbejdżanu, który walczy dla UFC od 2019 roku. Jak w środę 20 września poinformował na swoim Facebooku, jego konto na Instagramie zostało zhakowane.

- Moje konto na Instagramie zostało zhakowane. Póki co lipa… Proszę nie otwierać żadnych linków... Zobaczymy, co z tego wyjdzie – poinformował „Gamer”.

Czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC poinformował na szczęście niedługo później, że konto udało się odzyskać. Po jego podziękowaniach można wywnioskować, że duży udział w tej sprawie miała organizacja UFC. Gamrot podziękował największej federacji na świecie, informując o powrocie na swój profil.

Wielki powrót do klatki potwierdzony! "Laluna" zawodniczką CLOUT MMA, gwiazda "Królowych życia" zawalczy na CLOUT MMA 2

Kiedy walka Gamrot – Fiziev na gali UFC?

Starcie Gamrota z Fizievem będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night. To dla obu wojowników drugi w karierze Main Event. Walka Gamrot – Fiziev odbędzie się w nocy z 23/24 września.

Mateusz Gamrot przed walką z Fizievem: Całe życie walczę z presją | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę Gamrot - Fiziev?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze