Mateusz Rębecki

i

Autor: Tomasz Radzik Mateusz Rębecki

Triumf w debiucie

Mateusz Rębecki rozwalił rywala w debiucie na UFC. Efektowna wygrana i... nagła zmiana planów

2023-01-15 11:34

Mateusz Rębecki zadebiutował w organizacji UFC, spełniając 14 stycznia swoje sportowe marzenia. Jego przeciwnik zmienił się niedługo przed starciem. Nick Fiore nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tym pojedynku. Rębecki po walce przyznał, że w trakcie walki zdecydował się na nałą zmianę.

To był świetny pojedynek w wykonaniu Mateusza Rębeckiego w debiucie organizacji UFC. Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas Polak zaprezentował się znakomicie w starciu z Nickiem Fiorem. Pierwsza runda upłynęła kompletnie pod dyktando "Rebeastiego". Polak zdeklasował przeciwnika do tego stopnia, że jeden z sędziów punktował to starcie 10-8 na korzyść byłego mistrza organizacji Fight Excluive Night.

Brutalnie zadrwili z Artura Szpilki i doczekali się odpowiedzi! Po zobaczeniu tego zdjęcia gwiazdor KSW zrobił tylko jedno

Rębecki rozwalił rywala w debiucie na UFC. Efektowna wygrana

Mateusz Rębecki nieco opadł z sił, a mimo to przez kolejne dziesięć minut pewnie dominował nad przeciwnikiem nie tylko w stójce, ale także w parterze. Decyzja sędziów mogła być tylko jedna. Punktowali walkę 30-27, 30-27, 30-26 na korzyść Rębeckiego, który bardzo zmęczony udzielił wywiadu w klatce po angielsku.

Polak przyznał, że końcówka walki kosztowała go wiele sił. - Druga i trzecia runda były dla mnie potwornie męczące. Mój plan zmienił się po pierwszej rundzie. Jestem dużo lepszym grapplerem, aniżeli stójkowiczem - mówił Rębecki w klatce po wygranej w UFC.

Gigantyczna wtopa UFC! Wielki powrót Jona Jonesa ujawniony... przez pomyłkę. Hitowe starcie

Sonda
Czy Mateusz Rębecki odniesie sukces w UFC?
Jan Błachowicz po remisie na UFC 282: Wycofuję się z tych słów!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze