Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Narzeczona Artura Szpilki pokazała śpiącego i tańczącego! Płacze ze śmiechu

2021-05-26 13:22

Kamila Wybrańczyk jest doskonale znana wszystkim sympatykom sportów walki. Sama niedawno zadebiutowała startując na gali z ramienia federacji FAME MMA, prywatnie natomiast związała się z popularnym pięściarzem Arturem Szpilką. Kobieta często dzieli się przeżyciami ze swojego życia prywatnego. Tak też uczyniła i tym razem. Możemy zaobserwować nagranie... śpiącego i tańczącego! O co chodzi tym razem?

Sama zadebiutowała

Kamila Wybrańczyk od lat realizuje się u boku Artura Szpilki. Narzeczona popularnego pięściarza zrzesza w mediach społecznościowych liczne grono swoich sympatyków. W ostatnim czasie postanowiła nawet sama zadebiutować w sportach walki, przystając na propozycję federacji FAME MMA. W przygotowaniach bez wątpienia mógł pomóc jej "Szpila", który po wyleczeniu swojej kontuzji jest już gotowy do kolejnych wyzwań, którym lada chwila będzie musiał sprostać. Już 30 maja w Rzeszowie dojdzie do pojedynku Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Dal popularnego pięściarza będzie to powrót po dłuższej przerwie. Nic zatem dziwnego, że wszyscy fani bardzo mocno interesują się losami tego pojedynku. Spoglądają z zaciekawieniem, a wynik uznają póki co sprawą otwartą.

Stoch poddał się operacji. Kilka dni opuścił szpital o kulach, przekazał najnowsze informacje o swoim zdrowiu (ZDJĘCIE)

Nie ma wątpliwości, że w tych gorących dniach poprzedzających walkę, Artur Szpilka może liczyć na wielkie wsparcie ze strony swojej narzeczonej - Kamili Wybrańczyk. Tymczasem kobieta postanowiła dostarczyć fanom... niespodziewanego materiału. Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Policja na tropie chuliganów po ataku na kibiców Manchesteru United. Zatrzymania kwestią czasu

Młoda nadzieja polskiego boksu celuje w medal na olimpiadzie | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze