POTWORNY NOKAUT na gali MMA. Zgasił mu światło jednym ciosem, zanim zdążył mrugnąć! [WIDEO]

2020-09-19 9:34 JWa
Potworny nokaut na gali One Championship
Autor: Twitter / TVP Sport Potworny nokaut na gali One Championship

Nokauty są czymś, co kibice sportów walki kochają najbardziej. Jednocześnie jednak często stanowią spore niebezpieczeństwo dla zdrowia przegrywającego. Jedna z walk gali MMA ONE Championship zakończyła się po zaledwie sześciu sekundach. Capitan Patchyindee Academy jednym ciosem zgasił światło swojemu przeciwnikowi. Petchanong Banchamek padł po zaledwie sześciu sekundach starcia.

Petchanong Banchamek to sześciokrotny mistrz świata w muay thai i kickboxingu. Na ostatniej gali ONE Championship zmierzył się z debiutującym w federacji Capitanem Petchyindee Academy. Walka skończyła się sensacyjnie! Żółtodziób nie zamierzał czekać i od razu ruszył do ataku. Po zaledwie sześciu sekundach potężnym ciosem zakończył starcie. Faworyzowany zawodnik padł na deski jak rażony piorunem i sędzia był zmuszony zakończyć walkę. Później podano, że to najszybszy triumf w historii gal ONE Super Series!

FAME MMA: Ferrari PIŁ ALKOHOL z Don Kasjo 15 GODZIN! A potem się pokłócili [WIDEO]

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Capitan Petchyindee Academy przeszedł więc już do historii, a w swojej pierwszej walce nie naraził się na jakąkolwiek utratę zdrowia. Zanim bowiem bardziej doświadczony przeciwnik zdołał zadać jakikolwiek cios, on już posłał go na deski, nie pozostawiając złudzeń. 27-latek, mimo że w ONE Championship dopiero debiutował, to w sportach walki ma spory bagaż doświadczeń.

Były mistrz UFC jest W FURII po zarzutach napaści na tle seksualnym. W końcu zabrał głos!

Capitan Petchyindee Academy po triumfie nad ostatnim rywalem ma w dorobku aż 140 zwycięstw. Przegrał 40 walk i raz zremisował.