Zobacz zdjęcia

Przyłapaliśmy Marcina Najmana w Rolls-Royce w centrum Warszawy! Nie uwierzysz, z jaką gwiazdą jechał

2023-04-13 20:37

Marcin Najman we wtorkowe popołudnie pojawił się w Warszawie. W jakim celu? Fotoreporterzy przyłapali go w luksusowym samochodzie Rolls-Royce, a w fotelu pasażera siedziała pięściarska gwiazda, która już lada moment stoczy pojedynek o pas mistrza świata organizacji WBC w Polsce.

Przed nami wielka gala boksu w Polsce! 22 kwietnia Łukasz Różański w G2A Arena stanie przed szansą zdobycia pasa mistrza świata WBC w kategorii bridger. Jego rywalem będzie Alen Babić. W czwartek w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie twarzą w twarz dwóch pretendentów. Na wydarzenie przyjechał także Marcin Najman, który postanowił wspomóc promocję tego wydarzenia.

Tańcula wyzywa Ferrariego, Polaka, Błońskiego i Dubiela! Szalony pomysł na potrójną walkę o pas [WIDEO]

Marcin Najman w Rolls-Royce w centrum Warszawy

Marcin Najman na miejscu pojawił się w luksusowym Rolls-Royce, pomagając nieco Alenowi Babiciowi w kwestiach logistycznych. Po zakończeniu konferencji pomógł Chorwatowi, wioząc go na kolejne nagrania.

W rozmowie z "Super Expressem" przyznawał jednak, że w tym pojedynku ściska mocno kciuki za Łukasza Różańskiego i chciałby pomóc wypromować wydarzenie, by jak najwięcej osób zasiadło przed telewizorami i obejrzało walkę Polaka o pas mistrza świata.

Zobacz zdjęcia Najmana i Babicia w Rolls-Royce oraz z face-to-face przed walką Różańskiego o pas mistrza świata w galerii poniżej.

Kiedy walka Różański - Babić?

Walka Różański - Babić odbędzie się już w sobotę 22 kwietnia w podrzeszowskiej Jasionce w hali G2A Arena. Transmisja w Telewizji Polskiej.

Sonda
Czy Łukasz Różański pokona Alena Babicia i zostanie mistrzem świata wagi bridger?
Listen on Spreaker.
Najnowsze