Rodzice Mariusza Pudzianowskiego zdradzili prawdę o synu i kobietach. Przyprowadził do domu szychę

2022-01-02 8:12
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski jest osobą powszechnie lubianą. Duża w tym zasługa mediów społecznościowych, na których "Pudzian" regularnie publikuje treści związane z życiem prywatnym. Jednak jest sfera tabu. Pudzianowski bardzo rzadko mówi o kobietach i ten aspekt owiany jest sekretem. W jednym z programów jego rodzice uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli o sytuacji, gdy Mariusz pierwszy raz przyprowadził do domu kobietę.

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie rozgrzewał już internautów. "Pudzian" niemal codziennie publikuje zdjęcia i materiały wideo, przedstawiające treningi i życie prywatne. Wszystkie wpisy w mediach społecznościowych są głośno komentowane przez fanów, a sam zawodnik MMA federacji KSW często odnosi się do ich opinii w komentarzach. Rzadko jednak "Pudzian" wypowiada się na temat życia uczuciowego i obcowania z kobietami. Jeśli już to robi, to raczej apeluje o uszanowanie prywatności i ucina wszelkie dyskusje. Jednak w jednym z programów jego rodzice opowiedzieli więcej o relacjach byłego mistrza świata strongmanów z płcią przeciwną.

Tak mieszka Andrzej Gołota. Potężny krzyż na ścianie i dywan, który zna każdy Polak [ZDJĘCIA]

Mariusz Pudzianowski przyprowadził kobietę pierwszy raz do domu

Podczas nagrywania jednego z telewizyjnych wywiadów Mariusz Pudzianowski usiadł na jednej kanapie ze swoimi rodzicami. Prowadząca postanowiła wykorzystać tę sytuację i zaczęła wypytywać najbliższych sportowca o jego relacje z kobietami. Pojawiło się między innymi pytanie o to, kiedy "Pudzian" po raz pierwszy przyprowadził do domu dziewczynę. Okazało się, że było to przy okazji studniówki, a partnerką na bal była prawdziwa szycha. Pudzianowski bawił się bowiem w towarzystwie przewodniczącej!

Tak czuła się piękna Katarzyna Skowrońska po rozwodzie. Po 14 latach małżeństwa przyszedł kres

Rodzice Mariusza Pudzianowskiego opowiedzieli o nim i kobietach

- A kiedy syn zaczął się rozglądać za dziewczynami, panie Wojtku? - zapytała dziennikarka. - Ooo, to niech on sam powie, ja tego nie wiem - odpowiedział tata Mariusza Pudzianowskiego. W tym momencie wtrąciła się mama zawodnika MMA. - Na studniówkę koleżankę pierwszy raz przyprowadził. Pierwsza jego dziewczyna to właśnie była - zdradziła. - Koleżanka, przewodnicząca - sprostował szybko "Pudzian". Jednocześnie rodzice zgodnie przyznali, że atletyczny syn nie był nigdy kobieciarzem i żył przede wszystkim sportem.

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski to właściwy idol dla młodzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze