Dymy po walce Kasjo - Parke na FAME MMA 10

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Instagram/ storminnorman6116 Dymy po walce Kasjo - Parke na FAME MMA 10

Szokujące sceny po walce Don Kasjo - Norman Parke na FAME MMA 10! Fani są wściekli po wystąpieniu Boxdela

2021-05-16 7:10

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 już na kilka tygodni przed swoim rozpoczęciem zapowiadała się niezwykle emocjonująco i zgodnie z oczekiwaniami, wydarzenie organizowane przez federację FAME MMA dostarczyło masę rozrywki widzom. Nie obyło się jednak bez kontrowersji o szokujących scen po walce Don Kasjo - Norman Parke. Zdaniem sędziów to "Stormin" wygrał stracie na punkty, z czym nie zgodzili się włodarze i zapowiedzieli protest. To rozwścieczyło fanów.

Kolejne gale organizowane przez federację FAME MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nie inaczej było w przypadku jubileuszowej gali FAME MMA 10. Widzowie przed telewizorami zobaczyli kilka świetnych i naprawdę emocjonujących pojedynków w oczekiwaniu na wisienkę na torcie, którym była walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Normana "Stormina" Parke. Obaj zawodnicy od samego początku nie darzyli się sympatią, o czym przypominali podczas każdego spotkania i tak jak można się było spodziewać, w oktagonie od początku pierwszej rundy niemiłosiernie pomiędzy nimi iskrzyło. Ostatecznie zdaniem sędziów walkę wygrał Norman Parke, który tym samym zgarnął pas króla oraz sztabkę złota, jednak to nie był koniec, a jak się okazało dopiero początek emocji. Do oktagonu wkroczyli włodarze FAME MMA, Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola, którzy zapowiedzieli złożenie protestu od werdyktu.

Włodarze FAME MMA chcą składać protest

Radość z wygranej Norman Parke musiał odłożyć na później po tym, jak chwilę po zakończeniu walki na scenie pojawili się włodarze FAME MMA. - Pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to federacja złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie "Stormin" Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i ch** mnie to obchodzi - wypalił do mikrofonu wyraźnie wzburzony "Boxdel". To sprawiło, że fani FAME MMA wściekli się na włodarzy FAME MMA, o czym dali znać w mediach społecznościowych. 

Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA 10. Pokazała intymne zdjęcie półnagiego ciała, przykrywa się tylko ręką (FOTO)

Norman Parke po ważeniu gali FAME MMA 10: Don Kasjo zasłużył na klapsy

Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke

Pod kolejnymi postami FAME MMA w Internecie nie zabrakło fanów, którym nie spodobało się zachowanie jednego z włodarzy federacji i wyraźnie dali o tym znać pisząc, że było to kompletnie niepotrzebne i z pewnością zaszkodzi FAME MMA. Zaraz po tym pojawiły się również przeprosiny Michała Barona, który tłumaczył, że emocje wzięły nad nim górę.  - Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuje Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób sie zachować. Robienie takiego eventu to ciezki temat - napisał na swoim Instagramie "Boxdel" niedługo po zakończeniu się gali FAME MMA 10.

Arkadiusz Tańcula musiał dostać tlen! Okropne widoki po walce z Murańskim. Potrzebne były nosze

Sonda
Fame MMA 10 - Norman Parke słusznie wygrał z Don Kasjo?
Najnowsze