Paulina Klimek

i

Autor: Twitter / Paulina Klimek Paulina Klimek

oficjalnie

Oficjalne oświadczenie KSW w sprawie zawieszenia współpracy z konferansjerką! Federacja zabrała głos

2023-07-07 14:48

KSW niedawno ograniczyło współpracę ze znaną wielu fanom konferansjerką Pauliną Klimek. Ta decyzja wywołała ogromną burzę w środowisku, bo wszystko zostało podyktowane ostatnimi aktywnościami Pauliny Klimek i jej silnymi deklaracjami politycznymi w sferze publicznej. Teraz KSW wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Paulina Klimek początkowo prowadziła wywiady z zawodnikami MMA dla portalu InTheCage.pl. Później zajmowała się w zasadzie tym samym, ale już pracując dla KSW, prowadziła także ceremonie ważenia. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych post sugerujący rozstanie z KSW. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy – wielu fanów oburzało się, że Klimek została tak potraktowana, inni natomiast bronili decyzji KSW. Teraz sama federacja wydała oświadczenie w tej sprawie.

KSW komentuje ograniczenie współpracy z Pauliną Klimek. Federacja zabrała głos

Portal Wirtualnemedia.pl wysłał zapytanie do federacji w sprawie konferansjerki. KSW wysłało w odpowiedzi oficjalne oświadczenie, dotyczące ograniczenia współpracy z Pauliną Klimek i jasno wskazało, że jest to z związane ostatnimi aktywnościami Klimek i jej silnymi deklaracjami politycznymi w sferze publicznej. – W związku z ostatnimi aktywnościami Pauliny i jej silnymi deklaracjami politycznymi w sferze publicznej, Zarząd KSW podjął decyzję o ograniczeniu obowiązków wobec Federacji KSW w sferze publicznej, do odwołania – czytamy.

 – Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej. Stoimy na stanowisku, że sport powinien stać pomiędzy podziałami i łączyć ludzi odmiennych poglądów, ras czy religii oraz przedstawicieli różnych grup etnicznych czy społecznych. Jesteśmy także dumni z faktu, że od ponad 19 lat organizujemy gale, na których występują zawodnicy, wyznawcy różnych religii, orientacji i koloru skóry. W duchu tych wartości będziemy organizować także w przyszłości kolejne gale i wydarzenia sportowe – podkreśla KSW w swoim oświadczeniu. Portal Wirtualnemedia.pl przekazał również, że KSW w swojej odpowiedzi docenia pracę, jaką Paulina Klimek wykonała do tej pory dla KSW.

Najnowsze