Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

Koniec kariery Najmana?

Tajemnicze słowa Marcina Najmana o zdrowiu. Lekarz miał mu to powiedzieć, zbliża się koniec?!

2022-07-19 13:58

Marcin Najman zakończy sportową karierę? Popularny zawodnik przyznaje, że ten moment zbliża się wielkimi krokami. "El Testosteron" w rozmowie z Super Expressem opowiedział o ostatnich starciach w karierze. Tajemniczo wypowiedział się też o zaleceniach, że nie powinien walczyć. Miał powiedzieć mu to lekarz.

Skończy karierę czy nie? Takie pytanie o Marcinie Najmanie zadaje sobie wielu jego kibiców i przeciwników. Pierwsi mają nadzieję, że dalej będzie walczył, drudzy, że szybko skończy. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że planuje nieco zwolnić w tej sprawie. - Mam jeszcze w sobie na tyle energii, by stoczyć 2-3 walki. W ostatnim roku zrobiłem cztery gale. Miałem mało czasu dla rodziny i muszę zwolnić - przyznał Najman.

Artur Boruc: TOP 5 interwencji? Chyba TOP 5 imprez

Najman skończy karierę? Tajemnicze słowa o zdrowiu

Najman zbliża się ku końcowi kariery, ale nie robi tego pierwszy raz. Właśnie dlatego kibice nie do końca wierzą w jego słowa. Teraz jednak przyznał, że zdaje sobie sprawę, że nie powinien się już bić.

- Ja już nie powinienem walczyć. Zrezygnowałem z boksu, choć dostałem propozycję. Jeśli potrafię powiedzieć "nie", to jest już krok i prognostyk, że niedługo zakończę. Spróbuję tylko spuścić wp****ol tej bandzie zj**ów - przyznał "El Testosteron".

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra

Lekarz chce, by Najman skończył karierę

Podobno nawet lekarz zaleca, by Najman kończył karierę. Dlaczego? Tego nie precyzuje. Trzeba jednak pamiętać, że były pięściarz ma za sobą wiele operacji. - Zrobię dwie rzeczy: będę toczył walki i robił muzykę. Lekarz mi zaleca, żeby skończyć to inna rzecz, ale przecież nie będę się mazał publicznie - kończy.

Artur Szpilka już dawno nie był tak szczery! Opowiada o Bogu, depresji, Pudzianowskim i Włodarczyku [TYLKO U NAS]

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze