TŁUKLI się bez litości na gołe pięści, aż pękła mu twarz! Brutalna jatka w ringu [WIDEO]

2019-11-18 11:17 JWa
Tłukli się bez litości na gołe pięści
Autor: YouTube / ONETYME Tłukli się bez litości na gołe pięści

Ten sport przekracza wszelkie granice brutalności, ale mimo krwawych scen w ringu cieszy się coraz większą popularnością. Walki na gołe pięści niemal zawsze kończą się rozlewem krwi. Nie inaczej było w przypadku rewanżowego starcia Artema Lobowa z Jasonem Knightem. Lepszy okazał się drugi z wojowników, a pierwszy zakończył starcie z głębokim rozcięciem twarzy. Z trybun wszystko oglądał... Conor McGregor.

To było kolejne starcie w brutalnej formule. Tym razem Jason Knight i Artem Lobow zmierzyli się ze sobą w ramach gali Bare Knuckle 9 w stanie Missisipi. W pierwszym kwietniowym starciu lepszy okazał się Rosjanin. Tym razem jednak Amerykanin wziął pełny rewanż. W pewnym momencie jego pięść bardzo mocno trafiła w twarz przeciwnika. Lobow zachwiał się na nogach, a po chwili jego twarz została bardzo mocno rozcięta. Krew płynęła gęstym strumieniem, a kolejne potężne uderzenia sprowadziły go na ziemię. Sędzia nie miał wątpliwości co zrobić - natychmiast przerwał krwawą bijatykę i orzekł zwycięstwo Knighta.

Starcie z trybun obserwował znany zawodnik MMA Conor McGregor, który prywatnie przyjaźni się z Lobowem. Po starciu był pełen uznania dla obu gladiatorów. - Gratuluję kolejnej niesamowitej walki! Co za historia. Jesteśmy braćmi na całe życie. Gratuluję też Jasonowi Knightowi. Niesamowity wojownik - stwierdził Irlandczyk.

Najnowsze