Kamila Jacewicz

i

Autor: facebook.com

Tragiczna wiadomość. Nie żyje piękna ring girl. Przegrała z ciężką chorobą, miała tylko 21 lat

2022-02-03 16:00

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. W wieku zaledwie 21 lat walkę z ciężką chorobą przegrała znana ring girl, Kamila Jacewicz. Młoda kobieta dała się zapamiętać głównie przez swój udział w sportach walki. Niestety, tajemnicze schorzenie, z którym zmagała się Jacewicz, wygrało z nią.

Kamila Jacewicz nie żyje. Kobieta, która zapisała się w pamięci fanów sportów walki jako "ring girl" odeszła w wieku zaledwie 21 lat. Powodem śmierci Jacewicz okazała się być ciężka choroba, z którą kobieta walczyła od września 2021 roku. Wiemy już, kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłej.

Kamil Stoch dostał list od tajemniczej nieznajomej. Gdy przeczytał to, co było na kartce, nie był w stanie uwierzyć, nie mógł się tego spodziewać

Kamila Jacewicz nie żyje, przykra wiadomość obiegła Polskę

Informację o śmierci Jacewicz jako pierwsza podała "Unia Sportów Walki - M / PMMA Wschód". W oficjalnym komunikacie na Facebooku kobieta została pożegnana przez kolegów i koleżanki, jak też zawodników federacji.

- Z przykrością powiadamiamy, że zmarła jedna z naszych Hostess. Niech spoczywa w spokoju - czytamy na Facebooku federacji.

Jak podaje "Kurier Poranny", Jacewicz wycofała się z życia publicznego we wrześniu 2021, zapadając na nieznaną chorobę, która zmusiła ją do hospitalizacji. Rodzina i przyjaciele ring girl zbierali pieniądze na rehabilitację chorej, jednak niestety, nie udało się pomóc młodej kobiecie, która ostatecznie zmarła po walce o zdrowie 30 stycznia 2022 roku.

Szczery wpis Piotra Żyły o wydanej fortunie. Jest niezły kosmos! Fala wsparcia w komentarzach

Znamy datę pogrzebu zmarłej ring girl

"Kurier Poranny" podał informacje, kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłej.

- Wystawienie zwłok nastąpi 4 lutego w domu pogrzebowym przy ul. Targowej w Sokółce 6. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 5 lutego w Kościele Św. Antoniego o godz. 13. Po nim nastąpi pogrzeb na cmentarzu Św. Antoniego w Sokółce. - czytamy w internetowym wydaniu "Kuriera Porannego".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze