Tylko Jeden: Mariusz Pudzianowski i trening strongmana. Pomoże czy zaszkodzi?

2020-03-26 12:20 MC, Materiały prasowe
Mariusz Pudzianowski w programie Tylko Jeden
Autor: Polsat Mariusz Pudzianowski w programie Tylko Jeden

Mariusz Pudzianowski, emerytowany strongman i od dekady zawodnik mieszanych sztuk walki, w czwartym odcinku reality show Tylko Jeden przeprowadzi taki trening, jaki sam wykonuje. Czy wszystkich ucieszy jego wizyta? Czy dla uczestników jest ikoną MMA?

- "Pudzian" jaki jest taki jest. Jakby siła w MMA grała rolę, to by był bez porażki. Moim zdaniem tutaj siła nie gra takiej dużej roli, ale treningi siłowe są potrzebne - powiedział Tomasz "Tommy" Romanowski. - Od razu podeszliśmy do dużych ciężarów, to na pewno spaliło mi mięśnie przedramienia i potem trudno było cokolwiek dalej robić - dodał.

Mariusz Pudzianowski zamknął się w siłowni. "Na kwarantannie DO ODWOŁANIA"

Być może Romanowski ma na myśli niefortunne pojedynki Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim. Słynący z upodobania do niezwykle ciężkich treningów wielokrotny mistrz świata strongman nie był w nich sobą ze względu na kontuzje odniesione w czasie przygotowań. Oby uczestników Tylko Jeden nie dopadła klątwa "Pudziana"...

Pudzianowski zdradził wreszcie CO BIERZE przed treningiem! "Wchodzę wtedy na 110 procent obrotów"

- Wyciągnąłem z nich ostatki sił. Naprawdę nogi będą ich paliły. Sam przez jedenaście lat robię takie treningi - powiedział Mariusz Pudzianowski.

Odciski na rękach, zakwaszone mięśnie i obolałe ciała, to pamiątka, jaką "Pudzian" pozostawił po sobie wśród uczestników Tylko Jeden. Premiera czwartego odcinka programu, z wizytą najsilniejszego człowieka świata, w piątek o 22:35 w Polsacie.

Najnowsze