Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Pikantne zdjęcie

Ukochana Artura Szpilki jak największe seksbomby. Pokazała zdjęcie z wanny i odsłoniła gorące ciało. Woda aż wrzała

2023-02-09 15:47

Choć za oknem mróz i śnieg to Kamila Wybrańczyk wraz z Arturem Szpilką mogli ostatnio cieszyć się wręcz wakacyjną pogodą. Para z grupą przyjaciół wybrała się na drugą półkulę ziemi, aby wypocząć w Meksyku. Kamila Wybrańczyk nie szczędziła swoim fanom zdjęć z pobytu w tropikach, a jedna z fotografii szczególnie mogła rozgrzać internautów.

Artur Szpilka już niebawem powinien wrócić do treningów w mieszanych sztukach walki i za parę miesięcy znów zobaczymy go w klatce KSW. Już od pewnego czasu mówi się, że były pięściarz zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, a walka odbędzie się w najbliższym czasie. Na razie jednak Szpilka wraz z ukochaną, Kamilą Wybrańczyk i znajomymi mogli cieszyć się piękną pogodą na wyjeździe.

Kamila Wybrańczyk zachwyca zdjęciem z wanny. Fotografia rozpala zmysły

Para zameldowała się w Meksyku, gdzie panują zdecydowanie inne warunki niż w Polsce. W mediach społecznościowych Szpilki i Wybrańczyk pojawiło się wiele zdjęć i nagrań z zimowego wypadu i trzeba przyznać, że zakochani wylądowali w prawdziwym raju. W dodatku w pokoju mieli do dyspozycję wannę z jacuzzi. Wybrańczyk nie mogła odmówić sobie przyjemności skorzystania z takiego "rarytasu" i pokazała, jak w skąpym bikini kąpie się w wannie w towarzystwie ogromnej ilości piany. - Tu był dżetlag - dodała w opisie do zdjęcia ukochana polskiego pięściarza, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze