Artur Szpilka, Jan Czerklewicz

i

Autor: Tomasz Radzik / SE, Kamil Kacperczyk / SE Artur Szpilka, Jan Czerklewicz

Cała prawda

Wyszło na jaw, jak Artur Szpilka tak naprawdę trenuje do walki na High League! Pięściarz wyłożył kawę na ławę

2022-08-16 7:33

Już 17 września Artur Szpilka stoczy kolejny pojedynek w MMA. Tym razem jednak nie w KSW, a w... organizacji High League. Na gali w Gliwicach jego przeciwnikiem będzie Denis "Bad Boy" Załęcki. Obaj nie oszczędzają się na treningach! Całą prawdę na ten temat ujawnił Jan Czerklewicz, polski pięściarz kategorii półciężkiej.

Artur Szpilka lada moment stoczy kolejny pojedynek w MMA. Po zmianie dyscypliny, "Szpila" znów czuje wiatr w żaglach. W efekcie po wygranej z Siergiejem Radczenką jego kariera kolejny raz nabiera rozpędu. Były pięściarz zasłynął z wielu kontrowersji, ale teraz pokazał nowe oblicze. Skupiony na celu, nieco bardziej pokorny - taki jest nowy Szpilka. Efekty przyszły od razu. Wiele osób spodziewało się, że jego pojedynek z Denisem "Bad Boyem" Załęckim pokaże wiele złych emocji. Tak się jednak nie dzieje. Przed zawodnikami wielkie, sportowe starcie. Czy będzie wyzwaniem dla ex-pretendenta do pasa mistrza świata WBC w kategorii ciężkiej? W rozmowie z "Super Expressem" Jan Czerklewicz zdradził, jak Szpilka przygotowuje się do walki.

Gorący konflikt polskich pięściarzy! Jan Czerklewicz: Podtrzymuję swoje słowa. Chce mnie ukarać? Zobaczymy

Artur Szpilka na gali boksu w Mrągowie

"Szpila" dopingował ostatnio swoich kolegów podczas gali Knockout Boxing Night 23 w Mrągowie. Bardzo głośno dawał rady Janowi Czerklewiczowi.

- Porady Artura Szpilki zawsze słychać najgłośniej. Jesteśmy jedną drużyną i zawsze, gdzie jest walka jednego z nas tam przyjeżdżamy. Wszędzie jest nas pełno! Najbliżej będzie walka Artura Szpilki. Wszyscy się zjedziemy i będziemy na gali High League wspierać go - zapowiedział 24-latek w rozmowie z "Super Expressem".

Oglądaj całą rozmowę z Janem Czerklewiczem w materiale wideo na Sport.se.pl i kanale KOLOSEUM na YouTube!

Jan Czerklewicz o walce z Kamilem Bednarkiem. Polsko-polska wojna w ringu z podtekstami!

High League: Tak Artur Szpilka trenuje przed walką. Cała prawda wyszła na jaw

Jan Czerklewicz nie ukrywa, że w walce na High League w roli faworyta widzi Artura Szpilkę. - Fajnie, że podtrzymuje to, co mówił wcześniej. Walczą na freakowej gali, ale to zestawienie bardziej sportowe. Denis Załęcki ma przeszłość w sportach walki. Uważam, że to będzie atrakcyjne dla kibiców. Nie spodziewam się ogni na konferencjach! Uważam, że Szpilka powinien wygrać taką walkę - powiedział dla "Super Expressu".

Mamed Khalidov pokazał nagranie z treningu i zaczepił go Pudzianowski. Starcie gwiazd KSW, padły wymowne słowa

Na jaw wyszła też cała prawda na temat treningów "Szpili" przed tym pojedynkiem. Były pięściarz ma się nie oszczędzać i mniej doświadczonego rywala traktuje śmiertelnie poważnie!

- Fajnie odnajdzie się w MMA. To dobry kierunek dla niego, bo znów złapał bakcyla. Chłop potrafi zadzwonić w niedzielę o 7 rano i mówi, że po kościele od razu kajaki, trzy treningi. Zapierdziela i będzie świetnie przygotowany - opowiada Czerklewicz.

Andrzej Kostyra i Artur Szpilka zakopali topór wojenny. Zobacz zdjęcia z pierwszego spotkania dziennikarza i sportowca po długim czasie.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze