Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Narzeczona Szpilki dobrze się bawiła

Wytatuowana od stóp Kamila Wybrańczyk śpiewała po nocy do pełnej butelki. Wideo pojawiło się w sieci

2023-07-02 16:42

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk to jedna z najpopularniejszych par w polskim sporcie. Oboje próbują swoich sił w MMA, ale fani uwielbiają ich nie tylko za efektowne akcje w klatce. Zakochani słyną z nieszablonowego poczucia humoru. Jego kolejną próbkę dostaliśmy w nocy z soboty na niedzielę. Kamila Wybrańczyk, dumnie eksponująca swoje tatuaże, na filmiku śpiewa do pełnej butelki.

Kamila Wybrańczyk to się umie zabawić! Choć na co dzień narzeczona Artura Szpilki prowadzi sportowy tryb życia, to czasami również ona potrzebuje oderwać się od rygoru i zapomnieć o otaczającym ją świecie. Swobodnie czuje się w gronie bliskich znajomych, z którymi ma wspólny język i wie, że może sobie pozwolić na więcej. Jednak wybranka serca "Szpili" nie byłaby sobą, gdyby swoimi rozrywkami nie podzieliła się również w mediach społecznościowych. Filmik, który w nocy z soboty na niedzielę pojawił się na Instagramie, z miejsca stał się hitem, a rozbawieni fani komplementowali kobietę i życzyli jej dalszej dobrej zabawy. Wygląda na to, że sport i rozrywka idą często ze sobą w parze!

Była żona Diablo Włodarczyka w wyzywającym stroju! Aż kipi seksem, mamy zdjęcie

Rozbawiona Kamila Wybrańczyk z butelką

Na materiale wideo, który pojawił się na profilu Kamili Wybrańczyk w mediach społecznościowych, widać jak trzyma ona w ręce pełną butelkę. W przeszłości, zanim zajęła się MMA i wieloma intratnymi przedsięwzięciami biznesowymi cieszyła się popularnością jako wokalistka. I właśnie na rzeczonym materiale wróciła do korzeni. Wybrańczyk uznała, że ta butelka może równie dobrze służyć za mikrofon, do którego zaśpiewała hit sprzed lat. Wszystko się nagrało i pojawiło w sieci, a sama zainteresowana w opisie zadała ważne pytanie.

Joanna Jędrzejczyk pokazała zdjęcie z legendą Hollywood! Zadała pytanie, setki komentarzy

Nagranie Kamili Wybrańczyk hitem internetu

"Sobota wieczór, a jak tam u Was?" - napisała przy filmiku wyraźnie rozbawiona Kamila Wybrańczyk. Na samym ruchomym obrazku uwagę przykuwają jej eksponowane liczne tatuaże, które ciągną się w zasadzie od stóp po szyję. Fanom taki kontakt z idolką przypadł do gustu. "W tej sukience trochę wyglądasz Xena", "Mega figura i kiecka. Pozytywnie jak zawsze", "Sztos wykonanie i oooo", "Chcemy więcej takiego contentu Kamila" - to tylko niektóre z pochlebnych komentarzy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze