Znany zawodnik MMA ZABITY przed własnym domem. PRZERAŻAJĄCE sceny

2020-04-09 10:01 DaO
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

Fatalne informacje dotarły ze Stanów Zjednoczonych. Zawodnik jednej z największych federacji mieszanych sztuk walki - Bellator - został zastrzelony przed własnym domem. 30-letni Isaiah Chapman trafił do szpitala, ale lekarze nie zdołali uratować jego życia. Amerykanin osierocił trójkę dzieci.

Isaiah Chapman zawodową karierę rozpoczął w 2012 roku. Był zawodnikiem kategorii koguciej i często kończył swoje walki efektownie, bo w dziewięciu wygranych pojedynkach, pięć zakończył przed czasem. Jego największym osiągnięciem w karierze było zdobycie mistrzowskiego tytułu organizacji Honor Fighting Championship w 2019 roku.

22-letni bokser ZASTRZELONY przed własnym domem. Zamordowali go członkowie gangu

Dzięki temu podpisał kontrakt z jedną z największych organizacji MMA na świecie, czyli Bellator. Informacje o tragicznej śmierci Chapmana przekazał dziennikarz David McKinney na Twitterze. Potworne wiadomości potwierdził także matchmaker federacji Bellator, Rich Chou. Do strzelaniny doszło przed domem Chapmana w Akron w stanie Ohio.

KONFLIKT Dariusza Michalczewskiego z Andrzejem Gołotą? Wszystko jasne! [WIDEO]

Policja nie potwierdziła jednak tożsamości ofiary, ale przekazała informacje o strzelaninie. Amerykanin z ranami postrzałowymi trafił do szpitala, ale jego życia nie udało się uratować. Chapman osierocił troje dzieci. Córki, Faith i Aubrey oraz syna Isaaca

Najnowsze