Zusje tym strojem ROZŁOŻYŁA WSZYSTKICH! Ślub na FAME MMA?! Religijne sceny

2021-03-06 23:00 ŁOLI
Zusje
Autor: FAME MMA Zusje

Zusje przyzwyczaiła już fanów FAME MMA do tego, że lubi wchodzić do oktagonu w dość specyficzny sposób i przed starciem z Kamilą Wybrańczyk na FAME MMA 9 nie było inaczej. Jedna z największych gwiazd freak-fightowej federacji tym razem postanowiła zszokować wszystkich, wychodząc w... sukni ślubnej. Gdyby tego było mało, to Zusje uklęknęła przed oktagonem ze swoim ukochanym imitując zawarcie związku małżeńskiego.

Podczas kolejnych gali FAME MMA, na których pojawiała się Zusje, fani freak-fightowej federacji mogli być pewni jednego: wejście gwiazdy organizacji będzie jedyne w swoim rodzaju. Zusje zasłynęła już z tego, że podczas jej wyjść do oktagonu fani mogą spodziewać się niespodziewanego. Tym razem, przy okazji starcia z Kamilą Wybrańczyk, Zusje postanowiła nie tylko wyjść do oktagonu do własnej piosenki, ale również wystąpić w... sukni ślubnej. Jedna z największych gwiazd mogła zaskoczyć wielu kibiców, kracząc ze swoim ukochanym w stronę klatki, a następnie klękając przez oktagonem, imitując w tej sposób zawarcie związku małżeńskiego. Swojego zdziwienia nie krył również komentator gali, Mateusz Kaniowski, ponieważ mężczyzna znajdujący się obok Zusje miał założoną maskę właśnie Kaniowskiego. Oprócz sukni ślubnej, w stroju Zusje nie zabrakło innych odniesień do religii, jak krzyże. 

CZYTAJ TAKŻE: FORTUNA dla Polaków za brązowy medal mistrzostw świata! Ta kwota robi wrażenie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze