Adam Małysz pokazał dwa ZDJĘCIA, na których widać wszystko jak na dłoni. Teraz to jego CAŁE ŻYCIE

2021-01-23 13:32 jwa
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz w ostatnim czasie jest bardzo aktywny na Instagramie. Legendarny polski skoczek pokazuje kulisy swojej pracy w roli dyrektora kadry skoków narciarskich. Jedno z ostatnich niepowodzeń biznesowych nie odbiło się na szczęście na nastroju ikony polskiego sportu. Najnowsze dwa zdjęcia pokazują, że stara się nie rozpamiętywać porażek i z nadzieją patrzy w przyszłość. Tym bardziej, że swoje obowiązki zawodowe wykonuje z wielkim zaangażowaniem.

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego wcale nie zwolnił swojego życiowego tempa. Znany na całym świecie legendarny sportowiec zaangażował się w kilka projektów biznesowych. Jakiś czas temu wraz z żoną wkroczył m.in. do branży turystycznej. Niestety, ten pomysł okazał się niezbyt trafiony, a fakty na temat Apartamentów u Małyszów znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Choć plany małżeństwo miało ogromne, to musiały zostać one zrewidowane. Adam Małysz wcale tym się jednak nie przejął. Oddał się w pełni innym obowiązkom zawodowym. Jako dyrektor polskiej kadry skoczków ma bardzo odpowiedzialne zadania, a najnowsze dwa zdjęcia pokazują jaka jest prawda o działalności Małysza w reprezentacji.

Zobacz: Adam Małysz ZNISZCZYŁ legendy. Będziecie w SZOKU, gdy to zobaczycie. Coś niezwykłego

Adam Małysz na Instagramie podzielił się zdjęciami z Lahti, gdzie skoczkowie przybyli, by rywalizować w kolejnych zawodach rangi Pucharu Świata. Adam Małysz spacerował ulicami miasta w maseczce z powodu pandemii koronawirusa. Nie dość, że fani zauważyli sporą pokrywę śnieżną (opady sprawiły, że w Lahti odwołano kwalifikacje), to zobaczyli jeszcze, że "Orzeł z Wisły" ma sporo obowiązków w obecnym życiu zawodowym. Mógł pozwolić sobie tylko na krótki spacer, by po chwili pojawić się już na skoczni, gdzie brał udział m.in. w odprawie technicznej z innymi dyrektorami.

Adam Małysz najwyraźniej bardzo cieszy się ze swoich nowych obowiązków zawodowych po zakończeniu kariery. "Lahti już gotowe na PŚ i nasza kadra również" - napisał przy dwóch pozytywnych fotkach, dodając także uśmiechniętą emotikoną z rumieńcami.

Zobacz: Córka Małysza ze szczegółami opowiedziała o dzieciństwie. "Bałam się taty". PORUSZAJĄCE!

Zdjęcie Adama Małysza od razu zdobyło sporą liczbę polubień na Instagramie. Fani pisali, że "Orzeł z Wisły" wygląda dobrze, a inni skupiali się wyłącznie na sportowych emocjach. Bardzo dużo komentarzy poświęconych zostało życzeniom jak najlepszych wyników dla polskich skoczków na skoczni w fińskim Lahti.

Sprawdź: Adam Małysz odniósł gigantyczny sukces! Na jaw wyszła wielka TAJEMNICA, uratowała go prowizorka

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze