Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

"Przygody" Orła z Wisły

Adam Małysz na wakacjach. Spotkała go przykra niespodzianka. Już wie, że nie może tak ufać

2022-09-21 9:19

Nie od dziś wiadomo, że nie zawsze należy bezgranicznie ufać technologii. Brutalnie przekonał się o tym Adam Małysz, który miał dość poważne problemy na granicy Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji. Choć słynny polski skoczek, a obecnie prezes PZN zaliczył niemałą wtopę, to uśmiech dalej nie schodził mu z twarzy.

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pierwszy raz Adam Małysz spędzi go w roli nie skoczka, nie dyrektora kadry, a prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Przed nim nowe wyzwania, a to oznacza, że przed zimą trzeba naładować baterie. „Orzeł z Wisły” wie, jak to robić. Razem z żoną wybrali się na dłuższe wakacje na Bałkanach. Małysz znalazł się na granicy Bośni i Hercegowiny z Chorwacją. I spotkała go przykra niespodzianka. Szybko przekonał się, że nie zawsze można bezgranicznie ufać technologii.

Kamil Stoch zdecydował się wszystko ujawnić! Lider reprezentacji Polski opisał to ze szczegółami, tak to wygląda

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Adam Małysz na wakacjach. Spotkała go przykra niespodzianka!

W mediach społecznościowych często było słychać wiele historii o tym, jak ludzie byli „oszukiwani” przez nawigację. Przykra sytuacja spotkała także Adama Małysza, którego GPS pokierował na przejście graniczne między Bośnią i Hercegowiną a Chorwacją. Szybko okazało się jednak, że… była ona zamknięta…

- Witajcie. Jestem na granicy Bośni i Hercegowiny i Chorwacji. I oto niespodzianka! Nie wiem, czy widać dokładnie. Tak to jest wierzyć GPS-owi, który poprowadził nas na zamkniętą granicę. No, niestety… - mówił Małysz, wsiadając do auta.

Sonda
Czy bezgranicznie ufasz GPS-om?

Gdzie Adam Małysz spędzał wakacje?

Adam Małysz opublikował też kolejne zdjęcie, zdradzając, że w Bośni i Hercegowinie nie spędził dużo czasu. Po kilku godzinach wracał z tego kraju. Wszedł tam m.in. na górę Objawienia w Medjugorie.

- Dalszym punktem zwiedzania podczas wizyty w Bośni i Hercegowinie były Wodospady Kravica. Muszę przyznać, że wywarły na nas duże wrażenie – pisał na Instagramie.

Justyna Kowalczyk nie miała zamiaru tego dłużej ukrywać. Tego jej brakowało. Wielu Polaków tego nie zrozumie

Kim jest Adam Małysz? Osiągnięcia, sukcesy

Adam Małysz jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich skoczków w historii. Czterokrotnie jechał na Igrzyska Olimpijskie, na których zdobył cztery medale – trzy srebrne i jeden brązowy. Ma na koncie cztery Kryształowe Kule i cztery tytuły mistrza świata. W sezonie 2000/2001 triumfował w Turnieju Czterech Skoczni.

Po zakończeniu kariery Adam Małysz rozpoczął karierę działacza sportowego. Czterokrotny Sportowiec Roku plebiscytu „Przeglądu Sportowego” był dyrektorem kadry skoczków, a kilka miesięcy temu został prezesem Polskiego Związku Narciarskiego.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze