Adam Małysz ujawnił szokujące wieści. Ktoś zrobił Polakom prawdziwe świństwo

2021-12-06 13:16
Adam Małysz
Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

Adam Małysz jako dyrektor polskiej kadry skoczków musi dbać o wiele elementów przygotowania, w tym sprawuje nadzór nad ludźmi odpowiedzialnymi za sprzęt, z jakiego korzystają polscy skoczkowie. W rozmowie z portalem skijumping.pl Adama Małysz wyjawił genezę pewnego zamieszania związanego z naszymi zawodnikami, którzy byli dodatkowo sprawdzani przez kontrolera FIS. Jak wyjawił Adam Małysz, ktoś musiał… donieść na Polaków!

Zawody Pucharu Świata w Wiśle miały dać polskim skoczkom przełamanie po dwóch fatalnych występach w Niżnym Tagile oraz Kuusamo. Niestety, nic takie nie nastąpiło i nasi zawodnicy znów zaprezentowali się poniżej oczekiwań. Oprócz wyników Biało-Czerwonych sporo dyskusji wywołały także dodatkowe kontrole, jakimi zostali poddani polscy skoczkowie. Kontroler FIS-u, Mika Jukkara, sprawdzał dokładnie kombinezony naszych zawodników, ale nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości. Adam Małysz w rozmowie ze skijumping.pl zasugerował, że wzmożona czujność wobec Polaków była spowodowana donosem! Wskazują na to słowa samego kontrolera FIS-u.

Tak żona pocieszała załamanego Dawida Kubackiego. Zrobili to przy ludziach!

Zobacz, jak Justyna Żyła dopingowała polskich skoczków! Więcej w galerii poniżej

Adam Małysz podzielił się swoimi podejrzeniami

Legendarny skoczek był wyraźnie poruszony tym, że nasi skoczkowie musieli zostać poddani dodatkowym kontrolom najprawdopodobniej z powodu donosu. – Ktoś brzydko mówiąc zakablował, że mamy niedozwolony "dzióbek" w kombinezonach. Każdy został zmierzony i wszystko jest w porządku. Skąd takie insynuacje? Bylibyśmy głupkami, gdybyśmy zrobili coś takiego, znając przepisy... – powiedział Małysz w rozmowie z Dominikiem Formelą.

Niemcy uderzyli w „polską imprezę”! Cios dla skoczków i kibiców, bolesna decyzja

Dyrektor polskiej kadry twierdzi, że ktoś mógł zrobić to tylko po to, aby popsuć i tak nienajlepsze humory w naszym zespole. – Ktoś zrobił sobie z tego jaja, żeby tylko wybić naszych zawodników z rytmu. Tak przypuszczam. Kontroler sprzętu FIS przyznał, że dostał taki sygnał i musiał to zweryfikować. Ktoś puścił zatem plotkę, ale my niczego nie ukrywamy. Nie było problemu z ponownym pomiarem chłopaków – zapewnił Adam Małysz na łamach skijumping.pl.

Sonda
Chcesz, żeby Michał Doleżal dalej pracował z polską kadrą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze