Dawid Kubacki zostanie TATĄ! Zdradził, kiedy urodzi mu się córeczka

2020-10-18 20:49 mso
Dawid Kubacki
Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

Znakomite wieści na miesiąc przed startem nowego sezonu Pucharu Świata przekazał jeden z liderów polskiej kadry skoków narciarskich, Dawid Kubacki. Mistrz świata z Seefeld zdradził, że pod koniec tego roku zostanie tatą. Razem ze swoją ukochaną żoną czekają na narodziny córeczki. Może się to zbiec w czasie z konkursami PŚ.

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. O czołowe miejsca kolejny raz mają walczyć Kamil Stoch, Dawid Kubacki czy Piotr Żyła. Zwłaszcza mistrz świata z Seefeld powinien być niesiony na skrzydłach - już niedługo urodzi mu się dziecko. Radosne wieści przekazał w rozmowie z portalem SkiJumping.pl.

Adam Małysz SZOKUJĄCO o pandemii koronawirusa! Niemcy są w tym jak Polacy

Okazuje się, że w domu Kubackich pod koniec roku pojawi się córeczka. Żona skoczka, Marta jest w ciąży. Rozwiązanie może zbiec się ze zmaganiami w Pucharze Świata. - Dobrze by było, aby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą i dobrze byłoby być w tym czasie w domu. Nie towarzyszy mi związany z tym duży stres, ponieważ zostało jeszcze trochę do rozwiązania. Modlę się tylko, by wszystko było w porządku. Na ten moment wszystko na to wskazuje - mówi Kubacki dla SkiJumping.pl.

Czy Dawid chciałby, aby dziewczynka także została w przyszłości skoczkinią? - Za wcześnie, żeby rozmawiać o takich rzeczach... Dziecko samo musi chcieć uprawiać sport, bo inaczej to nie ma sensu. Przymuszanie dziecka nigdy nie da efektu oczekiwanego przez rodzica - nie ukrywa.

Podopieczny Horngachera POZAZDROŚCIŁ Kubackiemu. Chce naśladować polskiego mistrza

Dawid Kubacki to dwukrotny mistrz świata i medalista olimpijski z Pjongczangu. W minionym sezonie wygrał Turniej Czterech Skoczni.

Najnowsze