Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

Prawda wyszła na jaw!

Ewa Bilan-Stoch pokazała, co zabiera dzieciom. Nie ma łatwo, ale musi to robić! Do wszystkiego się przyznała

2022-08-05 11:18

Ewa Bilan-Stoch jest obecnie bardzo zapracowana. Żona Kamila Stocha, wraz z zawodnikami swojego klubu przebywa na zgrupowaniu, gdzie panują prawdziwie rygorystyczne zasady. Ukochana reprezentanta Polski przyznała się, co musi zabierać dzieciom w trakcie przebywania z nimi w ośrodku. Sprawa nie jest dość prosta, jednak fotografka staje na wysokości zadania!

Ewa Bilan-Stoch ma za sobą pracowite dni. Żona Kamila Stocha wraz z prowadzonym przez siebie klubem jest na zgrupowaniu i codziennie bierze aktywny udział w kreowaniu talentu młodych skoczków. Okazuje się, że w trakcie zgrupowania młodych sportowców wprowadzone zostały dość rygorystyczne zasady, których musi przestrzegać każdy sportowiec. Ewa Bilan-Stoch bardzo dobrze wywiązuje się z zadania, chociaż nie jest to dla niej proste. Prawda wyszła na jaw.

Kamil Stoch zaliczył upadek. Niepokojące doniesienia, jest więcej informacji ws. stanu zdrowia

Ewa Bilan-Stoch na zgrupowaniu ze swoim klubem. Bardzo wierzy w powodzenie projektu

O tym, że Ewa Bilan-Stoch prowadzi własny klub, wiemy od dłuższego czasu. Fotografka bardzo wierzy w przedsięwzięcie i nie ma wątpliwości, że w jej drużynie jest wiele niesamowitych talentów, które mogą w przyszłości przysporzyć wiele radości kibicom reprezentacji Polski.

-  To kwestia czasu, dzieci muszą dorosnąć. Jeden z naszych zawodników mający 16 lat już jest w strukturach kadry Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Przechodzi naturalną drogę. Za dwa lata pewnie dostanie szansę w kadrze juniorów. Nie chcemy wywierać na młodych zawodnikach presji. Niech rozwijają się swoim tempem, na wszystko przyjdzie czas. Przerobiliśmy w polskim sporcie już trochę "złotych dzieci" i gdy się patrzy, jak one później skończyły, to robi się przykro. Przerósł je ogrom oczekiwań, których nie udźwignąłby nawet dorosły, a co dopiero dziecko bez „bazy” psychologicznej i wiedzy, jak się z tym uporać. Kiedy więc członkowie naszego klubu odnoszą sukcesy, cieszymy się z tego, ale jednocześnie staramy się tonować nastroje, bo szybko można "odlecieć". Lepiej jest odlecieć w dorosłym życiu na dużej skoczni. - mówiła Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z Onetem.

Prawda o Adamie Małyszu wyszła na jaw. Tego o nim nie wiedzieliście, jego zdjęcie rozwiało wątpliwości

Ewa Bilan-Stoch wprowadziła rygorystyczne zasady. Każdy zawodnik musi to robić

Okazuje się, że w trakcie zgrupowania z moimi sportowcami, każdy z zawodników zmuszony jest do tego, aby odłożyć telefon komórkowy do Ewy Bilan-Stoch o godzinie 21, aby móc spokojnie odpocząć przed kolejnym dniem sportowych wyznań. Do zabierania dzieciom telefonów Ewa Bilan-Stoch przyznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych, zaznaczając, że sprawa nie jest prosta, gdyż młodzi sportowcy potrafią posiadać po kilka sztuk urządzeń elektronicznych na głowę.

Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: instagram.com/ewabilanstoch
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Bilan-Stoch?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze