Ewa Bilan-Stoch skrywa przed Kamilem sekrety. Nie ma wyjścia, mogłaby mieć problemy

2021-11-16 11:57
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: SE Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch postanowiła zdradzić jedną z tajemnic swojego małżeństwa. Żona Kamila, w rozmowie z "Onet Sport" wyjawiła, że skrywa pewne sekrety przed swoim ukochanym i niezbyt może je wyjawić, ponieważ mogłaby się spotkać z poważnymi konsekwencjami. Okazuje się, że o niektórych sprawach mistrz olimpijski z Soczi nigdy się nie dowie.

Ewa Bilan-Stoch postanowiła przedstawić dość zadziwiającą prawdę na temat swojego związku z Kamilem Stochem. Fotografka i agentka sportowa przyznała w rozmowie z "Onetem", że nigdy nie będzie w stanie przedstawić wszystkich szczegółów swojej pracy zawodowej. Jak sama mówi, ujawnienie poufnych informacji mogłoby ją kosztować bardzo wiele. 

Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Robercie Lewandowskim! Cierpkie słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski

Ewa Bilan-Stoch nie może o tym mówić Kamilowi Stochowi. Prawda wyszła na jaw

W trakcie rozmowy z "Onet Sport" został poruszony temat pracy Ewy Bilan-Stoch, jaką jest bycie agentką sportową. Ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich przyznała, że jej obowiązki zawodowe i lojalność względem klientów sprawiają, że musi czasem zachowywać tajemnice służbowe tak głęboko, żeby nawet jej mąż nie dowiedział się o wszystkich szczegółach.

- Nie przekładam trudnych momentów w pracy na rodzinę. Rozmawiamy o problemach, choć nie o wszystkich, bo w niektórych kwestiach jestem zobligowana do poufności. Nie odbijamy na sobie zawodowych niepowodzeń.- powiedziała ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich.

Byliśmy w głębokim szoku, gdy zobaczyliśmy, co pokazała dziewczyna Piotra Żyły. Będzie o tym głośno

Aby zobaczyć, jak wygląda pasja Ewy Bilan-Stoch, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o małżeństwie ze skoczkiem. Nie może zapomnieć o pracy

Mimo że małżeństwo Stochów układa się harmonijna, to sama Ewa Bilan-Stoch przyznaje, że w domu czasami ciężko zapomnieć im obojgu o pracy, ale nawet w najgorszych chwilach mogą na siebie liczyć.

- W moim przypadku praca jest silnie powiązana z życiem codziennym. Śmiejemy się z Kamilem, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Trudno jest czasem zauważyć granicę, gdzie jest nasze życie prywatne, a gdzie zawodowe. Jednocześnie nie mamy problemu z tym, by funkcjonować w takim układzie. Wypracowaliśmy system, który się sprawdza. Nie wyobrażam sobie swojej pracy bez Kamila i myślę, że on też nie wyobraża sobie skoków bez wsparcia, które dostarczam nie tylko jako żona, ale też jako menedżerka. - mówi ukochana Stocha.

Sonda
Czy lubisz Ewę Bilan-Stoch?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze