Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

i

Autor: YouTube/ Super Express Sport, Paweł Jaskółka SE Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

Jan Tomaszewski zaapelował pilnie do Cezarego Kuleszy. Powiedział, co trzeba zrobić z Sousą

2021-11-16 10:57

Jan Tomaszewski postanowił porozmawiać z "Super Expressem" po spotkaniu Polaków z Węgrami. Po przegranej, były bramkarz kadry narodowej zwrócił się do Cezarego Kuleszy z gorącym apelem w sprawie dalszej współpracy z Paulo Sousą. Kultowy bramkarz nie miał cienia wątpliwości, co należałoby zrobić z Portugalczykiem.

Jan Tomaszewski porozmawiał z "Super Expressem" w sprawie występu Polaków przeciwko Węgrom. Przypomnijmy, że Polacy, po wyjątkowo słabym meczu przegrali 1:2, co może się przełożyć na dalszy los Biało-Czerwonych w barażach do mistrzostw świata. Były reprezentant Polski postanowił zaapelować do Cezarego Kuleszy i powiedzieć mu, co powinno się zrobić z Portugalczykiem po tak słabym meczu.

Paulo Sousa wezwany do PZPN! Nieoficjalne informacje, Cezary Kulesza miał stracić cierpliwość

Jan Tomaszewski szczerze o Paulo Sousie. Powiedział, co powinien zrobić Cezary Kulesza

Jan Tomaszewski powiedział, że wczorajszy występ nie pozostawił złudzeń w sprawie przyszłości Paulo Sousy w reprezentacji Polski. Były piłkarz zaapelował do Cezarego Kuleszy, aby ten podziękował Portugalczykowi.

- Trzeba podziękować, powtarzam podziękować, całemu sztabowi szkoleniowemu, wypłacić to, co się należy. [...] Jeśli on twierdzi dzisiaj, że nie wystawił Lewandowskiego, bo oszczędza go na mecz z Augsburgiem w piątek, to nie wiem, czy on jest trenerem reprezentacji Polski, czy asystentem w Bayernie Monachium. - mówił Tomaszewski.

Paulo Sousa zaatakowany z każdej strony. Uderzają w niego bezlitośnie. Dziwne tłumaczenie selekcjonera

Aby zobaczyć, jaką limuzyną wożony jest trener reprezentacji Polski, Paulo Sousa, przejdź do galerii poniżej.

Tomaszewski zdziwiony, że Sousa nie został pożegnany przez kibiców

Sam Tomaszewski dziwił się w trakcie rozmowy z "Super Expressem", że kibice zgromadzeni na Stadionie Narodowym w trakcie meczu z Węgrami nie zdecydowali się na to, aby wyjąć chusteczki i podziękować symbolicznie selekcjonerowi za dotychczasową pracę.

- Nie do dymisji. Trzeba mu po prostu podziękować za pracę. Jestem zdziwiony, że on nie został wczoraj "wychusteczkowany". - mówił Tomaszewski.

Sonda
Czy PZPN powinien zwolnić Paulo Sousę?
Najnowsze