Gdy Adam Małysz TO ZOBACZYŁ, nie mógł uwierzyć. Coś niebywałego, OGROMNY SZOK

2021-01-18 18:00 dko
Adam Małysz
Autor: East News Adam Małysz

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem jak zwykle przyniosły wielkie emocje. Na Wielkiej Krokwi nie zabrakło pięknych i dalekich skoków, ale nie obyło się również bez osobistych porażek. Taką poniósł choćby Halvor Egner Granerud, który zanotował fatalny występ. W tak słabą dyspozycję Norwega uwierzyć nie mógł nawet Adam Małysz.

Nie był to do końca udany weekend dla czołowych zawodników Pucharu Świata. Zaatakowali zawodnicy, którzy starają się przebić do czołowej piątki i doskonale wykorzystali słabość liderów. Ogromne problemy w Zakopanem miał przede wszystkim Halvor Egner Granerud. Lider klasyfikacji generalnej już podczas treningów i kwalifikacji pokazywał, że skocznia w stolicy polskich Tatr nie do końca mu "leży".

Andrzej Stękała dalej chce być kelnerem. A tym sezonie zarobił niemal 150 TYSIĘCY

Norweg ogromne problemy miał przede wszystkim z pozycją dojazdową. Na progu tracił nawet kilometr na godzinę w porównaniu z innymi zawodnikami. A taka różnica zdecydowanie wpływa na długość skoków. Sam Adam Małysz w rozmowie z portalem skijumping.pl powiedział, że nie dowierzał w tak ogromne kłopoty Graneruda.

Ten dzień Adam Małysz zapamiętał NA ZAWSZE. Zaczął budować WŁASNY POMNIK, kilka sekund i był gotowy [WIDEO]

- Widzieliśmy jego prędkości i wszyscy byliśmy w szoku - powiedział legendarny skoczek. W konsekwencji lider Pucharu Świata w niedzielnym konkursie zajął dopiero 23. miejsce i rywale odrobili do niego nieco strat. Małysz przestrzega jednak, że Granerud wciąż jest groźny. - Byłbym ostrożny. On nie powiedział jeszcze ostatniego słowa - uważa Małysz.

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie!
Najnowsze