Justyna Kowalczyk

i

Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk

Nie wierzyli własnym oczom

Gdy Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie syna, fani wręcz oniemieli. To stało się tak nagle, byli w ogromnym szoku

2023-02-02 9:03

Justyna Kowalczyk wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych sportsmenek w Polsce. Karierę zakończyła już lata temu, jednak fani chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Wielka mistrzyni często publikuje treści na Instagramie, a bohaterem wielu zdjęć jest jej synek Hugo. Niedawno Kowalczyk ponownie pokazał pociechę, a fani przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli chłopca.

Justyna Kowalczyk dzięki swoim licznym sukcesom zdobyła serca tysięcy polskich kibiców. Wielka mistrzyni sięgała po medale najważniejszych imprez i dominowała w biegach narciarskich oraz toczyła zacięte boje z rywalkami. Można jedynie żałować, że czas nie zatrzymał się w miejscu i Kowalczyk wciąż nie może walczyć o triumfy na mistrzostwach świata, czy igrzyskach olimpijskich. Choć zakończyła karierę, nadal pozostaje bardzo aktywną osobą.

Justyna Kowalczyk pokazała syna i fani nie mogli uwierzyć. Przecierali oczy ze zdumienia

Na jej profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć zdjęcia z wielu górskich wypraw. Od drugiej połowy 2021 roku na fotografiach Kowalczyk częstym bohaterem jest jej synek - Hugo. Chłopiec na świat przyszedł we wrześniu wspomnianego roku i zwiedził już wiele górskich szczytów. Mistrzyni również i ostatnim razem postanowiła pokazać chłopca. - Hugo kilometry robi - napisała była zawodniczka w opisie do zdjęcia, na którym widzimy jak chłopiec w zimowym ubranku i goglach "pozuje" do fotografii. W komentarzach fani wyrażali zdumienie, że Hugo jest już tak duży. - Niepojęte jak szybko rosną te dzieci… - napisała jedna z fanek. - Ale już duży - czytamy w innym komentarzu. Potwierdza się więc teza, że nic nie pokazuje upływającego czasu tak bardzo, jak szybkie dorastanie dzieci.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 30.01

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Najnowsze