Justyna Kowalczyk

i

Autor: Andrzej Lange Justyna Kowalczyk

Mama musi być dumna

Justyna Kowalczyk pokazała nowe zdjęcie syna. Nie do wiary, co już robi dziecko

2022-12-29 13:20

Justyna Kowalczyk od września 2021 roku jest dumną mamą. Jej synek od początku zarażany jest sportową pasją. Dziecko bardzo szybko się rozwija, co potwierdza najnowsze zdjęcie, jakie była biegaczka narciarska opublikowała na Instagramie. Użytkownicy portalu społecznościowego mogli podziwiać, jakie życiowe dokonania ma już na koncie nieco ponadroczny chłopiec.

Justyna Kowalczyk, choć zakończyła sportową karierę już jakiś czas temu, wciąż pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek. Była biegaczka narciarska jest multimedalistką olimpijską i gdzie tylko się pojawi, wzbudza spore zainteresowanie. Nie powinno też dziwić nikogo, że na Instagramie śledzą ją dziesiątki tysięcy internautów. Fani z wypiekami na twarzy czekają na kolejne prywatne informacje o mistrzyni sportów zimowych. Tych nie brakuje szczególnie od września 2021, gdy Justyna Kowalczyk została mamą. W nowej roli wyraźnie się spełnia, a synek, co widać na nowych fotkach, rozwija się w szybkim tempie.

Adam Małysz wprost o Thurnbichlerze. Mówi o wielkim zaskoczeniu, szczera ocena prezesa PZN

Nowe zdjęcie syna Justyny Kowalczyk

Przy okazji okresu świąteczno-noworocznego Justyna Kowalczyk postanowiła podzielić się z obserwującymi na portalu społecznościowym nową fotką dziecka. Pociecha od niemal pierwszych dni życia towarzyszy rodzicom w górskich wędrówkach - tata to Kacper Tekieli, znany alpinista. Rodzice dbają o prawidłowy rozwój najmłodszego członka rodziny i jak widać przynosi to efekty. Maluch już nie tylko chodzi, ale żwawo porusza się truchcikiem i coraz trudniej za nim nadążyć. Szybko postawione pierwsze kroki zwiastują, że chłopiec może pójść w ślady wysportowanych rodziców.

Piotr Żyła zwrócił uwagę na piekielnie ważny szczegół przed Turniejem Czterech Skoczni! To ma dla niego ogromne znaczenie w Oberstdorfie

Justyna Kowalczyk skomentowała zdjęcie dziecka

Justyna Kowalczyk słynie z niebanalnego poczucia humoru. Przy większości jej zdjęć na Instagramie pojawiają się rozbrajające komentarze samej autorki. Tym razem nie było inaczej. Po wstaniu od stołu przyszedł czas na spalanie kalorii - również u dziecka. "I po świętach! Biegniemy dalej!" - napisała przy fotce, która zrobiła wrażenie na internetowych fanach była mistrzyni biegów narciarskich.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze