Granerud oddał skok z GOŁYM PENISEM! Nagi wybryk norweskiego bohatera Turnieju Czterech Skoczni! WIDEO

i

Autor: Instagram/YouTube Granerud oddał skok z GOŁYM PENISEM! Nagi wybryk norweskiego bohatera Turnieju Czterech Skoczni! WIDEO

Ma facet fantazję!

Granerud oddał skok z NAGIM PENISEM! Szalony wybryk norweskiego bohatera Turnieju Czterech Skoczni! WIDEO

2023-01-06 13:45

Halvor Egner Granerud dominuje na skoczniach Turnieju Czterech Skoczni. Norweski skoczek zbudował sobie dużą przewagę w klasyfikacji generalnej TCS i jeśli w Bischofshofen nie przytrafi mu się wpadka, zgarnie Złotego Orła i 100 tysięcy franków premii. Granerud jest wielką gwiazdą skoków narciarskich, a jeszcze niedawno znany był głównie jako... "Nagi skoczek". Tak został nazwany w Norwegii po szalonym wybryku nagranym kamerą. Granerud w samym środku zimy rozegrał się do naga, po czym oddał skok na 60-metrowej skoczni, świecąc gołym penisem i pośladkami! Zobaczcie to szalone WIDEO.

Halvor Egner Granerud dominuje w Turnieju Czterech Skoczni i przed ostatnim konkursem w Bischofshofen pewnie zmierza po Złotego Orła i dodatkową premię dla zwycięzcy w wysokości 100 tysięcy franków. A jeszcze kilka lat temu znany był głównie z szalonego wybryku sprzed siedmiu lat. 18-letni wtedy skoczek narciarski po treningu na skoczni Holmenkollen w Oslo zorganizował grilla z kilkoma przyjaciółmi, a następnie... skoczył nago z 60-metrowej skoczni w ośrodku sportów zimowych Midtstuten. Wszystko zostało nagrane, a wideo trafiło do internetu i można je oglądać na YouTube.

Halvor Egner Granerud oddał skok z gołym penisem [WIDEO]

Kiedy Halvor Egner Granerud stał się wielka gwiazdą skoków, oczywiście media zaczęły przypominać jego nagi wybryk. - To był najzabawniejszy dzień w moim życiu jako skoczka narciarskiego. To była świetna zabawa, ale to już przeszłość. Teraz już nie planuję takich wygłupów - komentował swój szalony skok w stroju Adama Halvor Egner Granerud. Norweg długo był postrzegany jako wielki talent, ale nie odnosił sukcesów i miał duże problemy finansowe. Musiał nawet pracować jako wychowawca w przedszkolu. - Wszystkie moje oszczędności przepadły - wspominał Granerud, który teraz znów odbudowa wielką formę, zgarniając kolejne premie. Przed konkursem w Bischofshofen triumfował również w kwalifikacjach, za co dostał kolejny czek, tym razem na 3000 franków. Prowadzi w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, ale polscy kibice wierzą, że Dawid Kubacki powalczy jeszcze z Norwegiem o końcowe zwycięstwo i Złotego Orła. Czy nasza gwiazda dogonią "Nagiego skoczka", jak Granerud nazywany był w Norwegii po swoim szalonym wyczynie? Poniżej WIDEO z nagim skokiem lidera klasyfikacji generalnej TCS.

Halvor Egner Granerud DZIEWCZYNA: Kim jest Karoline Nilsen, dziewczyna Graneruda? ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze